logo itpoint.cz

Contactel bude Spartě Praha poskytovat hlasové služby

Contactel bude poskytovat hlasové služby prostřednictvím řešení Business Connect. Podle sdělení obchodního ředitel AC Sparta Praha nabídl Contactel nejlepší podmínky a poměr cena/hodnota a připravil řešení přesně odpovídající potřebám klubu.

Contactel uzavřel smlouvu s jedním z nejúspěšnějších fotbalových klubů v ČR - AC Sparta Praha fotbal, a.s. Contactel bude Spartě Praha poskytovat hlasové služby prostřednictvím řešení Business Connect.

Business Connect představuje komplexní, modulární řešení hlasových, internetových a datových služeb, které zákazníkovi umožňuje využívat jejich libovolnou kombinaci prostřednictvím jedné linky.

"Contactel nám nabídl nejlepší podmínky a poměr cena/hodnota a připravil řešení přesně odpovídající našim potřebám. Věříme, že partnerství s ním bude dlouhodobé a oboustranně prospěšné," řekl ing. Martin Bažant, obchodní ředitel AC Sparta Praha fotbal, a.s.

"Jsme potěšeni, že jsme získali důvěru právě Sparty Praha, která je dlouhodobě nejlepším českým fotbalovým klubem," dodal Bohumil Mazač, Business Services Director společnosti Contactel. "Vzniklo tak partnerství dvou subjektů s vedoucím postavením ve svých oborech."

 www.contactel.cz

Článek ze dne 10. prosince 2002 - úterý