logo itpoint.cz

Contactel dále zkvalitňuje své hostingové služby

Contactel, přední poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, nabízí hostingové služby v novém kabátě. Služby PRIVATE Hosting a SERVER Hosting od Contactelu byly sloučeny v jednu službu pod názvem SERVER Hosting. Ta nyní díky své modulární koncepci ještě více odpovídá specifickým požadavkům zákazníků.

Contactel, přední poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, nabízí hostingové služby v novém kabátě.

Služby PRIVATE Hosting a SERVER Hosting od Contactelu byly sloučeny v jednu službu pod názvem SERVER Hosting. Ta nyní díky své modulární koncepci ještě více odpovídá specifickým požadavkům zákazníků.

"Zákazník si může vybrat jednotlivé komponenty hostingových služeb - pronájem fyzického prostoru, zařízení a konektivitu do páteřní sítě Contactelu," říká David Capoušek, ředitel vývoje produktů. "Navíc jsme upravili ceny, takže jsou nyní ještě zajímavější než dříve."

Služba SERVER Hosting je vhodná pro poskytovatele služeb obsahu na internetu a dále malé a střední firmy s vyššími požadavky na výkonné připojení k páteřní síti. Novinkou je možnost připojení hostované telefonní ústředny zákazníka přímo k ústředně Contactelu. Contactel rovněž nově otevírá hostingové prostory v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 9. října 2002 - středa