logo itpoint.cz

Contactel snižuje ceny hlasových služeb pro firemní zákazníky

Contactel v návaznosti na rozhodnutí regulátora o nových propojovacích poplatcích snižuje také ceny hlasové telekomunikační služby Voice Plus, která je určena podnikovým zákazníkům. Stejně jako Linka 1055 určená pro domácnosti je i služba Voice Plus pro firemní zákazníky založena na volbě operátora, která zákazníkům přináší nejen úsporu nákladů, ale i další zkvalitnění, např. v podobě rychlejšího sestavení hovoru.

Contactel dnes v návaznosti na rozhodnutí regulátora o nových propojovacích poplatcích snižuje také ceny hlasové telekomunikační služby Voice Plus, která je určena podnikovým zákazníkům.

"Stejně jako Linka 1055 určená pro domácnosti je i služba Voice Plus pro firemní zákazníky založena na volbě operátora, která zákazníkům přináší nejen úsporu nákladů, ale i další zkvalitnění, např. v podobě rychlejšího sestavení hovoru," říká David Capoušek, ředitel vývoje produktů společnosti Contactel.

Zákazníci služby Voice Plus mají zajištěnu plnou podporu obchodního i technického oddělení včetně instalace dialeru a mohou využívat online internetovou aplikaci Set Box, která jim poskytuje dokonalý přehled o struktuře hovorů a nákladů.

Služba Voice Plus je nabízena prostřednictvím přímého prodeje a rozsáhlé sítě obchodních partnerů Contactelu v celé České republice. Bližší informace lze získat na nových webových stránkách Contactelu www.contactel.cz, kde je možné službu i objednat.

MÍSTNÍ A MEZIMĚSTSKÉ VOLÁNÍ, VOLÁNÍ DO MOBILNÍCH SÍTÍ A DO SÍTĚ CONTACTEL

Druh volání

Kč/min

Špička (07:00 – 19:00) Mimo špičku (19:00 – 07:00, sobota, neděle)
Kč/min. Max. úspora proti ČTc * Kč/min. Úspora proti ČTc *

Místní volání

1,25 37 % 0,65 34 %

Meziměstské volání

2,25 53 % 1,35 43 %

Volání do mobilních sítí

4,90 44 % 4,90 44 %

Volání do sítě Contactel

1,10 77 % 0,60 75 %

* Vyčíslená úspora je založena na srovnání s cenovým programem Business Standard Českého Telecomu a závisí na délce volání. Uvedené ceny platí od 22.9. 2002.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 5. září 2002 - čtvrtek