logo itpoint.cz

Contactel získal postavení strategického partnera společnosti Equant pro Českou republiku

Síť Contactelu bude nyní propojena s globální sítí společnosti Equant, která má přes 2 100 přístupových bodů ve více než 1100 měst.

Praha 11. února 2002 - Contactel dnes podepsal smlouvu se společností Equant o prodeji a zajišťování mezinárodních datových služeb pro Českou republiku. Zákazníci Contactelu tak získají přístup k celému portfoliu služeb nabízených společností Equant v 220 zemích světa. Tyto služby zahrnují mezinárodní Frame Relay, IP VPN, X.25, Security Management a systémovou integraci. Síť Contactelu bude nyní propojena s globální sítí společnosti Equant, která má přes 2 100 přístupových bodů ve více než 1100 měst. Contactel se i díky této spolupráci stává jedním z nejvýznamnějších subjektů poskytujících mezinárodní datové služby v České republice.

"Vnímáme toto partnerství jako ocenění kvality naší práce a těší nás, že zahraničním firmám podnikajícím u nás a českým firmám expandujícím do zahraničí můžeme nabídnout bezkonkurenční datové služby," uvedl Michal Čupa, generální ředitel Contactelu. "Zároveň v tom vidíme další krok posilování postavení Contactelu na rychle rostoucím trhu datových služeb." Equant uzavřel smlouvu s Contactelem proto, že jej vyhodnotil jako firmu s největším růstovým potenciálem, která má kvalifikovaný tým odborníků a vybudované silné zázemí pro datové služby, prodejní aktivity pokrývají celou ČR a poskytuje prvotřídní péči zákazníkům.

Společnost Equant, člen skupiny France Telecom, je dnes největším celosvětovým poskytovatelem datových služeb vlastnícím nejrozsáhlejší globální datovou síť. Jeho služby udávají směr dalšího vývoje a jsou považovány za nejkvalitnější na světě. V roce 2001 tato společnost dosáhla tržeb více než 3 miliardy USD. Akcie této společnosti jsou kótovány na burze v New Yorku a Paříži.

Podrobnější informace o speciální nabídce těchto služeb lze získat na www.contactel.cz nebo na bezplatném telefonním čísle 0800555657.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. února 2002 - úterý