logo itpoint.cz

ČTÚ hledá nové posily

Hledají se uchazeči na pozice dborný referent pro licencování telekomunikačních služeb a sítí a odborný referent pro propojování veřejných telekomunikačních sítí.

ČTÚ hledá uchazeče na pozice :

Požadavky

VŠ elektrotechnického zaměření (specializace na telekomunikace výhodou), případně VŠ právnického směru, praxe v oboru telekomunikací vítána, znalost správního a obchodního práva výhodou, aktivní znalost AJ, případně dalšího jazyka, znalost práce na PC, samostatnost a ochota k dalšímu vzdělávání.

Nabízíme zajímavou a tvůrčí práci v perspektivním oboru, aktivní účast v telekomunikačních pracovních týmech včetně spolupráce s orgány EU, OECD, ITU aj., možnost profesního růstu, včetně dalšího odborného a jazykového vzdělávání v ČR i v zahraničí formou stáží, seminářů a zahraničních cest, příjemné pracovní prostředí na novém pracovišti v Praze, oceníme získané zkušenosti a komunikační schopnosti v kolektivu.

Písemné nabídky do výběrového řízení s popisem své kvalifikace a se strukturovaným životopisem v anglickém jazyce zasílejte do 14 dnů po uveřejnění inzerátu na adresu :

Bližší informace na telefonním čísle 02 / 24 00 47 60 - Ing. Ebert

Článek ze dne 22. března 2002 - pátek