logo itpoint.cz

Digitální telefony optiPoint 500 pro flexibilní, uživatelsky komfortní provoz

Nová řada digitálních telefonů optiPoint 500 je nedílnou součástí konvergované architektury HiPath pro podnikové komunikace.

Svými novými funkcemi a intuitivním uživatelským rozhraním umožňují snadný provoz a zvyšování produktivity zaměstnanců. Jelikož jsou podporovány I vyzkoušenými digitálními komunikačními systémy Hicom a nově IP konvergovanými platformami HiPath 4000, mohou se zákazníci Siemens ujistit o ochraně svých stávajících investic.

Nové produkty byly navrženy jako ucelená řada digitálních telefonních přístrojů a jsou založeny na úspěšném modelu optiset E. Řada optiPoint 500 zahrnuje pět telefonních přístrojů: optiPoint 500 entry, basic, economy, standard a advance. Osm přídavných zařízení umožňuje kombinovat různé funkce a možnosti pro efektivní přizpůsobení požadavkům každého uživatele.

Pro zvýšení počtu tlačítek jsou nabízeny přídavné tlačítkové moduly, dále je k dispozici čtečka čipových karet pro bezpečnostní funkce a funkce ověřování podpisu na ochranu proti neoprávněnému používání a umožňující přístup k aplikačnímu serveru.

Řada adaptérů umožňuje přizpůsobení optiPoint 500 tak, aby vyhovoval potřebám každého uživatele. Jeden adaptér dovoluje připojení dodatečného digitálního telefonu, což umožňujte vybavení dalších telefonů se značně sníženými instalačními náklady na kabeláž; další z nich poskytuje rozhraní k analogovým přístrojům (např. modemům, faxům atd.), zatímco další adaptér poskytuje rozhraní ke koncovým přístrojům ISDN. Pomocí zvukového adaptéru můžete připojit záznamník nebo náhlavní hovorovou soupravu a zvukový adaptér integruje mikrofon, reproduktor nebo podobná zařízení. Řadu produktů uzavírají příslušenství, jako např. reproduktory, mikrofony a náhlavní soupravy. PC lze připojit přes integrované rozhraní USB 1.1. Díky volně stažitelnému software CallBridge TU TAPI je možné obsluhovat telefonní spojení pomocí PC. Inovační koncepce adaptérů pro telefony umožňuje uživatelům rychle reagovat na specifické požadavky pracoviště.

HiPath je podniková konvergovaná architektura společnosti Siemens. Tato technologie umožňuje zákazníkům dále rozvíjet své stávající hlasové a datové infrastruktury podle vlastních požadavků, případně zavádět nové IP technologie, a zároveň chránit stávající investice. Široká nabídka produktů poskytuje různé možnosti při organizaci dalšího rozvoje podnikové infrastruktury na základě přidané hodnoty a návratnosti investic. Neexistuje sice jedna pravá cesta, ale pro každou firmu existuje "ta" pravá cesta.

Do dnešního dne si řešení HiPath zvolilo více než 70 % z 500 společností Fortune. Patří mezi ně BMW, DaimlerChrysler, Deutsche Bank, Ford, IBM, Kodak, MCI Worldcom, Oracle, Sofor a Volvo.

 www.siemens.cz

Článek ze dne 1. července 2002 - pondělí