logo itpoint.cz

Distribuce Zlatých stránek Praha 2002/2003

Distribuce 600 000 nových Zlatých stránek pro Prahu se zahajuje přes velké problémy vyvolané záplavami v původně oznámeném termínu 26. 8. 2002. Jejich výdej bude od 26. srpna 2002 probíhat na více než 30 místech v Praze (okolí stanic metra, nákupní střediska) a na dodávacích poštách v okolí Prahy. Seznamy Zlatých stránek pro Královéhradecký a Pardubický kraj vycházejí v původně oznámeném termínu, tedy 16. září 2002. Změna nastává pouze u seznamů pro kraj Vysočina, Jihomoravský a Zlínský kraj. Tyto seznamy budou distribuovány do konce září 2002.

Zlaté stránky pro hlavní město České republiky, vydávané ve spolupráci s ČESKÝM TELECOMEM, a.s., již obsahují pouze nová čísla platná po přečíslování 22. září 2002. Distribuce 600 000 nových Zlatých stránek pro Prahu se zahajuje přes velké problémy vyvolané záplavami v původně oznámeném termínu 26. 8. 2002.

Až do okamžiku přečíslování celé telefonní sítě v ČR 22. září 2002 zůstávají telefonní čísla uvedená ve starých seznamech v platnosti. Do tohoto data budou Pražanům sloužit ještě staré seznamy, v nichž právě v tomto období mohou vyhledávat spojení na potřebné instituce, úřady, zdravotnická zařízení, firmy a služby. Odevzdání starých seznamů tak bude aktuální až po 22. září 2002.

Výdej nových Zlatých stránek bude od 26. srpna 2002 probíhat na více než 30 místech v Praze (okolí stanic metra, nákupní střediska) a na dodávacích poštách v okolí Prahy. Pouze u stanic metra zasažených povodní bude výdej upřesněn podle aktuální situace v okolí těchto stanic.

V případě ztráty odběrního lístku je možné volat Zelenou linku Českého Telecomu, a.s., 0800123456.

V případě ztráty odběrního lístku v důsledku povodní mají Pražané možnost vyzvednout si Zlaté stránky na odběrních místech bez jakýchkoli komplikací na základě sdělení údajů z občanského průkazu. Mohou též volat na bezplatnou Zákaznickou linku MEDIATELU 0800108001.

V průběhu distribuční kampaně bude rovněž vydáván nový průvodce pražskou gastronomií - JÍST & PÍT. Bude vydán v nákladu 300 000 výtisků. Restaurace uvedené v průvodci lze vyhledávat podle abecedy, typu kuchyně nebo jednotlivých městských částí. Informace o jednotlivých restauračních zařízeních je doplněna o přehledné piktogramy.

Seznamy Zlatých stránek pro Královéhradecký a Pardubický kraj vycházejí v původně oznámeném termínu, tedy 16. září 2002. Změna nastává pouze u seznamů pro kraj Vysočina, Jihomoravský a Zlínský kraj. Tyto seznamy budou distribuovány do konce září 2002.

Po senátních volbách vydá MEDIATEL již třetí vydání nejúplnějšího seznamu adres, telefonů a elektronického spojení na všechny instituce státní správy v České republice, důležité úřady a organizace. Zahrne i jmenovité změny na všech ministerstvech, změny po volbách do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR atd. Vládní listy budou obsahovat i kontakty na všech 205 úřadů obcí s rozšířenou působností v ČR.

Do konce roku 2002 připravíme další vydání našich produktů. Seznam e-mailových a URL adres dodavatelů výrobků a služeb pro kancelář PRO BUSINESS vyjde v listopadu, zdravotnický katalog MEDI stránky v prosinci.

DOČASNÉ KONTAKTY NA SPOLEČNOST MEDIATEL

Vzhledem k zaplavení sídla MEDIATELU v pražském Karlíně se firma přesunula do náhradních prostor ve Štěpařské ulici v Praze 5-Barrandově. Byly sem přesměrovány i telefonní a faxové linky z Thámovy ulice.

V náhradním režimu byly alespoň omezeně uvedeny i internetové stránky www.zlatestranky.cz a www.mediatel.cz .

Všechna regionální zastoupení v Brně, Českých Budějovicích, Pardubicích, Plzni, Ostravě a Ústí nad Labem pracují v plném rozsahu.

SPOLEČNOSTI VERIZON A MEDIATEL VĚNUJÍ NA POMOC POSTIŽENÝM POVODNĚMI NA KONTO ČČK 1 000 000 KČ

V Ý D E J N Í   M Í S T A   V   P R A Z E

Stanice metra

Praha 1 - Můstek (roh Jindřišské a Václavského náměstí), Náměstí Republiky
Praha 2 - Náměstí míru, Karlovo náměstí
Praha 3 - Jiřího z Poděbrad, Flóra
Praha 4 - Pankrác, Budějovická, Kačerov, Chodov, Háje
Praha 5 - Anděl (výstup Na Knížecí), Smíchovské nádraží, Nové Butovice, Lužiny
Praha 6 - Hradčanská, Dejvická
Praha 7 - Vltavská, Nádraží Holešovice
Praha 8 - Florenc, Palmovka
Praha 9 - Českomoravská, Černý most
Praha 10 - Strašnická, Skalka

Nákupní střediska

Praha 1 - Národní třída - OD Tesco
Praha 3 - CHMELNICE,velkoprodejna
Praha 5 - Barrandov - DELVITA, Tilleho náměstí
Praha 8 - LÁDVÍ, velkoprodejna
Praha 9 - BILLA, Prosek
Praha 10 - KVĚT, Zahradní Město

Vybrané dodávací pošty v územních částech okresu Praha-východ, Praha-západ a Beroun.

Výdej seznamů po 16. 9. 2002

ČESKÝ TELECOM, a.s. - Distribuční servis, Fibichova 21, Praha 3
(celoročně Po - Čt 8 - 16 hodin, Pá 8 - 14 hodin)
Prodejna MEDIATEL, spol. s r. o.
Thámova 137/16, Praha 8

 www.mediatel.cz

Článek ze dne 27. srpna 2002 - úterý