logo itpoint.cz

Dobíjení Twistu prostřednictvím terminálů Sazky

Tímto způsobem lze stejně jako u jiných způsobů přímého dobíjení dobíjet kredit vlastní Twist karty i Twist karty jiné osoby.

Novou možnost přímého dobíjení předplacených karet Twist nabízí svým zákazníkům jako jediný domácí operátor společnost RadioMobil. Uživatelé sítě Paegas tak mohou dobíjet kredit Twist karty také na terminálech Sazka. Tímto způsobem lze stejně jako u jiných způsobů přímého dobíjení dobíjet kredit vlastní Twist karty i Twist karty jiné osoby.

"Twist dobíjením přes terminály Sazka nabízíme zákazníkům další možnost přímého dobíjení, k němuž není potřeba dobíjecí kupon ani znalost dobíjecího čísla. Také tento způsob je velmi rychlý, jednoduchý a pohodlný a navíc při něm nyní zákazník získává 10% bonus z dobíjené částky. Pro dobití stačí pouze vyplnit příslušné údaje v dobíjecím tiketu a o vše ostatní se již postará obsluha terminálu. Pro každé další dobíjení již není nutné nic vyplňovat, jednou vyplněný tiket lze totiž používat i nadále," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Twist dobíjení přes terminály Sazka je možné provádět na prodejních místech Sazka. Zákazník vyplní dobíjecí tiket, v němž uvede telefonní číslo, jehož kredit chce dobít, dobíjenou částku, popřípadě také telefonní číslo, na které bude zaslána zpráva SMS potvrzující dobití. Ostatní operace již provádí obsluha terminálu, která ověří správnost vyplněného tiketu a vloží jej do terminálu. Potvrzení o dobití probíhá přímo na terminálu Sazka, který vydá zákazníkovi stvrzenku. Na zadaná telefonní čísla přijde rovněž potvrzující SMS.

Při dobíjení přes terminály Sazka platí zákazník příslušnou částku v hotovosti. Kredit Twist karty lze tímto způsobem dobíjet částkou v rozmezí 200 až 9999 Kč, přičemž dobití částkou menší než 400 Kč neprodlužuje platnost kreditu. Do 22. července 2002 navíc zákazník získává bonus ve výši 10 % z jakékoliv dobíjené částky.

V současné době mají zákazníci možnost dobíjet kredit Twist karty v rámci veřejného zkušebního provozu na třiceti terminálech Sazka. Od konce dubna již bude možné využívat tento nový způsob dobíjení na více než pěti tisíci terminálech Sazka, označených samolepkou „Twist dobijete zde“, po celé České republice.

Twist karta nabízí v současné době nejvíce možností přímého dobíjení, k němuž není potřeba dobíjecí kupon ani znalost dobíjecího čísla. Uživatelé předplacených služeb Twist mají pro přímé dobíjení karet na výběr z rozsáhlé sítě bankomatů, terminálů CCS, terminálů Sazka, mohou využít dobíjení přes GSM Banking či dobíjet ojedinělým způsobem – pouhým odesláním SMS. Bližší informace o všech způsobech dobíjení spolu se seznamem míst, která umožňují přímé dobíjení, lze najít na internetové adrese www.paegas.cz v sekci Twist/Dobíjení.

 www.paegas.cz

Článek ze dne 18. dubna 2002 - čtvrtek