logo itpoint.cz

Doporučte a získejte

Akce bude probíhat až do 17. srpna a je založena na osvědčené zásadě, že nejlepší reklamou pro každou firmu jsou sami její spokojení zákazníci.

Zařídit svým přátelům přechod na výhodnějšího operátora a ještě na tom vydělat dvakrát 50 Kč - takový je ve zkratce princip nového programu Doporučte a získejte, který Oskar představil 17. června 2002. Akce bude probíhat až do 17. srpna a je založena na osvědčené zásadě, že nejlepší reklamou pro každou firmu jsou sami její spokojení zákazníci.

Jak program funguje ?

Stávající Oskarův zákazník se nejprve zaregistruje na adrese www.oskarmobil.cz v sekci Můj Oskar. Dostane přidělen spojovací kód, který sdělí svému známému či členu rodiny. Když si nový zákazník s uvedením kódu koupí Oskartu nebo jakýkoliv Oskarův tarif, získají oba odměnu 50 korun na provolání. Nárok na odměnu vzniká, jakmile nově získaný zákazník zaplatí první fakturu (pro držitele tarifů) nebo poprvé dobije svou Oskartu částkou 400 Kč a více. Zákazníci navíc získají ještě trvalou výhodu v podobě výhodného volání v rámci sítě Oskar.

Bonus 50 korun bude stávajícímu i novému zákazníkovi poskytnut buď ve formě kreditu zdarma, nebo slevou z faktury. Akce se může zúčastnit každý Oskarův zákazník kromě držitelů Slyším Vás a Odepiš a majitelů Testkaret, kteří si ještě nedobili. Každý zákazník může doporučit až 5 nových klientů a získat tak celkem 250 Kč.

Každý, kdo doporučí nového zákazníka do 31.7. 2002, získá navíc nápovědu do Oskarnevalu, a bude tak mít šanci vyhrát ve velké zářijové hře 1 000 000 korun v hotovosti.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 19. června 2002 - středa