logo itpoint.cz

Dvě nezávislá telefonní čísla na jedné Eurotel Kombi kartě

Díky unikátní technologii, kterou Eurotel nabízí jako jediný operátor v ČR, umožní od 1. června svému majiteli využívat na jedné SIM kartě dvě na sobě nezávislá telefonní čísla. Každé z telefonních čísel přitom může být opatřeno jinou sadou služeb předem definovaných zákazníkem. Nabídka je určena pro všechny zákazníky společnosti Eurotel.

Společnost Eurotel Praha s. r.o., nabízí od 1. června ve své prodejní síti Eurotel Kombi kartu. Díky unikátní technologii, kterou Eurotel nabízí jako jediný operátor v ČR, umožní svému majiteli využívat na jedné SIM kartě dvě na sobě nezávislá telefonní čísla. Každé z telefonních čísel přitom může být opatřeno jinou sadou služeb předem definovaných zákazníkem. Nabídka je určena pro všechny zákazníky společnosti Eurotel.

"Naši novou Eurotel Kombi kartu ocení všichni ti, kteří chtějí rozdělit své hovory a používat dvě různá telefonní čísla v jenom mobilním telefonu," vysvětluje výhody Lena Minich, výkonná ředitel úseku produktu a služeb. "Podnikatelé a živnostníci jistě využijí možnost soukromého a pracovního čísla, zaměstnavatelé budou moci s Eurotel Kombi SIM kartou lépe rozlišovat soukromé a pracovní hovory," dodává.

Mezi další výhody patří možnost spojení již existujících telefonních čísel, nebo kombinace nových a existujících čísel. Pokud například zaměstnanec dostane služební mobilní telefon, ale chce si ponechat své dosavadní soukromé číslo, nemusí nosit dva mobilní telefony, ale může využít Eurotel Kombi kartu.

Pro každé telefonní číslo existuje vlastní účet, proto může být placeno různými subjekty. Zákazník navíc využívá na každém čísle zcela jiných služeb, je možná i kombinace předplacených služeb Go a tarifního programu Eurotel. V případě rozvázání pracovního poměru pak zpětně může dojít k rozdělení telefonních čísel na jednotlivé SIM karty.

Eurotel Kombi karta automaticky pozná, pokud je jedno číslo neaktivní a přesměruje hovor na druhé aktivní číslo. Každé nezávislé telefonní číslo je zabezpečeno jiným PIN kódem, stejně jako u dvou různých SIM karet. Telefony podporující SIM Toolkit umožňují přepínání mezi dvěma telefonními čísly bez nutnosti vypínání a opětovného zapínání telefonu, v případě volání z právě neaktivního čísla. Za Eurotel Kombi kartu zaplatí noví zákazníci standardní částku pro výměnu SIM karty, tedy 495 Kč včetně DPH. Pokud jsou zákazníky Eurotelu více než 6 měsíců, snižuje se cena za novou Eurotel Kombi kartu na pouhých 95 Kč.

"Výhody Eurotel Kombi karty již nyní oceňují první zákazníci, záchranné sbory začleněné do systému IZS po celé České republice. Díky unikátní aplikaci krizového čísla s telefonním číslem pro běžnou komunikaci vyhrál Eurotel zakázku na dodávku 19 000 mobilních telefonů pro členy Krizového řízení České republiky," upozorňuje Lena Minich.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 24. května 2002 - pátek