logo itpoint.cz

Ekonomické výsledky společnosti ET Netera za první pololetí roku 2002

Obrat společnosti, která mimo jiné dodává kompletní e-businessová řešení na klíč, dosáhl v prvním pololetí roku 2002 11,1 milionu korun. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2001 jde o nárůst o 50,5 %.

Obrat společnosti ET Netera dosáhl v prvním pololetí roku 2002 11,1 milionu korun. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2001 jde o nárůst o 50,5%. "Společnosti se vyplácí zvýšený důraz na produktivitu práce. Nové metody ve vedení projektů a snížení plánovaných nákladů nám vytvořily zdroje pro vyšší investice ve třetím čtvrtletí, nezbytné pro udržení dynamiky růstu v tradičně slabší části roku," uvedl finanční ředitel společnosti ET Netera ing. Martin Palička. "Ve srovnání s minulým čtvrtletím je také patrná zvýšená meziroční akcelerace růstu," dodal Palička.

Společnost ET Netera je projektově orientovaná firma se silným partnerským portfoliem, která dodává kompletní e-businessová řešení na klíč a pomáhá svým klientům využít nové pracovní postupy, obchodní příležitosti, nové způsoby komunikace se zákazníky i zaměstnanci a další možnosti, které informační technologie poskytují. Dodávaná řešení se opírají o konzultace, kreativitu, vývoj a provoz informačních systémů na bázi internetových technologií.

Typickým příklady řešení jsou intranetové systémy pro správu oběhu dokumentů, vnitrofiremní organizaci (kalendáře,...), často integrované s dalšími informačními systémy klienta (Navision, SAP…), firemní webové servery a systémy pro správu jejich obsahu, obsahující online katalogy výrobků nebo propagační webové miniprezentace.

Mezi nejvýznamnější klienty patří Eurotel, Siemens, ANNONCE, Ministerstvo zahraničních věcí, Fujitsu-Siemens. Společnost je certifikovaný technologický a obchodní partner společností IBM, HP a Oracle.

ET Netera

Článek ze dne 18. července 2002 - čtvrtek