logo itpoint.cz

Et netera se zařadila mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy Evropy, Afriky a Středního východu

Společnost ET netera se umístila na 174. místě v soutěži Deloitte & Touche Fast 500 nejrychleji rostoucích technologických  firem Evropy, Afriky a  Středního východu. Slavnostního předávání cen v Londýně se v pondělí zúčastnil obchodní ředitel a majitel společnosti Ing. Martin Holečko.

Společnost ET netera se umístila na 174. místě v soutěži Deloitte & Touche Fast 500 nejrychleji rostoucích technologických firem Evropy, Afriky a Středního východu. Slavnostního předávání cen v Londýně se v pondělí zúčastnil obchodní ředitel a majitel společnosti Ing. Martin Holečko.

 www.fast500europe.com Na seznam oceněných účastníků Fast 500 se společnost Et netera kvalifikovala přímo ze soutěže Fast 50 (region střední a východní Evropy), ve které se letos umístila na 25. místě s růstem tržeb 330% za období 2000-2002.

Možnost být zařazen na seznam soutěže Fast 500, pořádané přední světovou poradenskou a auditorskou společností Deloitte & Touche, získává každá dynamicky se rozvíjející společnost daného regionu, jejíž hlavní činností je podnikání v oblasti moderních technologií. Další nezbytnou podmínkou je minimálně tříleté působení na trhu a výše tržeb v roce 1999 minimálně 50 tisíc euro (1,5 milionu korun).

"Díky nebývalým ekonomickým změnám zasahujícím technologický sektor, zaznamenaly společnosti zařazené do soutěže "Deloitte 2002 European Technology Fast 500 výrazný úspěch. Jistá vize a dobré vedení získaly těmto etablovaným a rychle se rozvíjejícím společnostem veškeré předpoklady stát se klíčovými silami stojícími za evropským ekonomickým růstem v budoucím roce," řekl Karel Bakkes, partner Deloitte & Touche odpovědný za program European Technology Fast 500.

"Skutečnost, že jsme byli vybráni do soutěže společnosti Deloitte & Touche nejrychleji rostoucích firem Evropy, Afriky a Středního východu, je pro nás důležitým signálem naší schopnosti konkurovat zahraničními společnostem, zvláště pak ze západní Evropy," uvedl Ing. Martin Holečko.

V případě zájmu o další informace o soutěži Fast 500 a jejím významu pro tuzemský trh moderních technologií Vám nabízíme rozhovor s přímým účastníkem slavnostního večera Ing. Martinem Holečkem. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím naši společnost.

 www.etnetera.cz

Článek ze dne 4. prosince 2002 - středa