logo itpoint.cz

eTel má nového generálního ředitele

Dublin, Irsko a Praha - eTel Group, alternativní poskytovatel telekomunikačních služeb ve střední Evropě, oznámil, že Stefan Lager (42) se stal novým generálním ředitelem pobočky v České republice. Ivan Pilný, předchozí generální ředitel eTelu Česká republika s.r.o., se stal neexekutivním ředitelem společnosti.

Dublin, Irsko a Praha - eTel Group, alternativní poskytovatel telekomunikačních služeb ve střední Evropě, oznámil, že Stefan Lager (42) se stal novým generálním ředitelem pobočky v České republice.

Stefan Lager přišel do eTelu Česká republika s mnohaletými zkušenostmi v alternativním telekomunikačním průmyslu ve Švédsku, USA a ve střední Evropě. Dříve pracoval pro Tele2, Cable & Wireless, Tele-Denmark International a Contactel ve funkci Chief Operating Officer. Z této pozice řídil rozvoj sítě, prodej a marketing a také denodenní provoz firmy.

Seán Melly, Chief Executive Officer eTel Group komentoval jeho jmenování : "Je mi ctí oznámit, že naši pobočku v České republice povede Stefan Lager, skutečná osobnost se zkušenostmi s alternativním telekomunikačním trhem. Česká republika je pro nás klíčový trh, protože se aktivně snažíme posilovat naši pozici vedoucího poskytovatele alternativních telekomunikačních služeb ve střední Evropě. Stefanovy cenné zkušenosti bezpochyby přispějí k našemu dalšímu úspěchu v ČR."

Pan Lager řekl : "Vítám možnost stát se součástí týmu eTel. Mým záměrem je soustředit se na růst společnosti v České republice, kde v současnosti poskytujeme služby 1400 korporátním zákazníkům, a pokračovat v poskytování telekomunikačních služeb prvotřídní kvality za konkurenceschopné ceny".

Stefan je švédské národnosti a je držitelem certifikátu Masters of Science v oboru průmyslového inženýrství a managementu z Linköping Institute of Technology.

Ivan Pilný, předchozí generální ředitel eTelu Česká republika s.r.o., se stal neexekutivním ředitelem společnosti.

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 22. listopadu 2002 - pátek