logo itpoint.cz

eTel má nového manažera nepřímého prodeje

eTel oznamuje jmenování Karla Slavíka do funkce Manažer nepřímého prodeje. Má více než 4-leté obchodními zkušenosti v sektoru telekomunikací a IT ze společností Expert and Partner a Český Telecom, kde pracoval v manažerských pozicích na rozvoji obchodních kanálů. Před příchodem do telekomunikací a IT pracoval více jak 4 roky ve společnosti DHL International.

Telekomunikační operátor eTel oznamuje jmenování Karla Slavíka do funkce Manažer nepřímého prodeje. Za rozvoj nepřímého obchodního kanálu je zodpovědný od 1.12. 2002.

Karel Slavík (1971) pracuje v eTel Česká republika od července 2001. Karel Slavík má více než 4-leté obchodními zkušenosti v sektoru telekomunikací a IT ze společností Expert and Partner a Český Telecom. V těchto společnostech pracoval v manažerských pozicích na rozvoji obchodních kanálů. Před příchodem do telekomunikací a IT pracoval více jak 4 roky ve společnosti DHL International. Je absolventem Vysoké školy báňské, obor ekonomika a řízení průmyslu.

Karel Slavík hovoří o nepřímém prodeji a trhu telekomunikací : "Prodej prostřednictvím nezávislých obchodníků je efektivní způsob oslovení zákazníků, kteří tak mají další možnost seznámit se s informacemi o nabídce alternativních operátorů. Mým cílem je vybudovat silný prodejní kanál se stabilními partnery a zviditelnění jména společnosti eTel a jejich služeb. Velká konkurence na trhu klade větší nároky na profesionalizaci přístupu k zákazníkům, rozvoj nových služeb a na styl komunikace se zákazníky. Ti totiž mají tu moc, že si mohou konečně vybrat z velké nabídky mnoha alternativních operátorů.Je zde na druhou stranu stále velký potenciál a jsem si jist, že společnost eTel má na tomto trhu své místo a je naším úkolem tento potenciál využít."

Mezi koníčky čerstvě jmenovaného manažera patří potápění, rocková hudba, rodina a četba.

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 16. prosince 2002 - pondělí