logo itpoint.cz

eTel rozšiřuje nabídku poskytovaných služeb - Frame Relay

Příkladem klienta, pro kterého je služba určena, je např. pobočka zahraniční společnosti sídlící v ČR s potřebou neustálého kontaktu s mateřskou společností či firma s potřebou on-line komunikace se svými dodavateli a odběrateli.

Praha - 14. března 2002 - Společnost eTel Česká republika uvádí na trh další ze svých služeb - Frame Relay. Díky své komplexnosti a kvalitnímu technologickému zabezpečení nabízí tato služba optimální využití sítě a vysokou kvalitu přenosu dat s rychlostí 64kbit/s až 2Mbit/s.

"Nová služba Frame Relay je určena především zákazníkům s potřebou permanentní datové komunikace s dalšími subjekty. Příkladem takového klienta je např. pobočka zahraniční společnosti sídlící v ČR s potřebou neustálého kontaktu s mateřskou společností či firma s potřebou on-line komunikace se svými dodavateli a odběrateli," uvedl Richard Pinc, COO eTel Česká republika.

Mezi nejzajímavější výhody nového produktu společnosti eTel Česká republika patří komplexní řešení, obsahující hlasovou službu, Internet a datovou službu v rámci řešení International Frame Relay za využití jediného přístupového bodu či poskytování Frame Relay na plně zálohované infrastruktuře eTelNET na bázi ATM. Design sítě zároveň umožňuje nabízet mnohem vyšší kvalitu a spolehlivost.

Společnost eTel Group, která má hlavní sídlo v Dublinu, poskytuje své služby nejen v České republice, ale také v Rakousku, Maďarsku, Slovensku a v Polsku.

 www.etel-group.com/czech/frameset.html
tisková zpráva

Článek ze dne 15. března 2002 - pátek