logo itpoint.cz

euroISDN@Blue2lines - pohodlí při práci s počítačem

Uživatelsky jednoduchou technologii bezdrátového přenosu hlasu a dat na krátké vzdálenosti za výhodnou cenu nabízí Český Telecom v novém balíčku euroISDN@Blue2lines. Zákazník získá kromě kvalitního koncového zařízení také rychlý přístup na internet (připojení do 2 sekund, rychlost až 128 kbit/s), benefity ke službě IOL ISDN a mobilitu při práci s počítačem.

Uživatelsky jednoduchou technologii bezdrátového přenosu hlasu a dat na krátké vzdálenosti za výhodnou cenu nabízí ČESKÝ TELECOM v novém balíčku euroISDN@Blue2lines. Zákazník získá kromě kvalitního koncového zařízení také rychlý přístup na internet (připojení do 2 sekund, rychlost až 128 kbit/s), benefity ke službě IOL ISDN a mobilitu při práci s počítačem. Díky technologii Bluetooth není poloha počítače omezena umístěním telefonní zásuvky nebo délkou kabelů a uživatel si může přemísťovat svůj PC nebo notebook dle potřeby (např. do vedlejšího pokoje nebo na zahradu).

Balíček euroISDN@Blue2lines obsahuje zřízení přípojky euroISDN2, Startpaket – ISDN kombinovaný adaptér BlueFRITZ! AP-X a jeden Bluetooth klient BlueFRITZ! USB pro bezdrátové připojení počítače se základní instalací. Mezi benefity služby IOL ISDN patří například prodloužená bezplatná zkušební doba na 3 měsíce, velikost emailové schránky 30MB, prostor pro www prezentaci 30MB.

Řešení balíčku euroISDN@Blue2lines obsahuje všechny nezbytné komponenty pro připojení počítače k internetu, přičemž kombinovaný adaptér umožňuje také připojení dvou analogových zařízení (např. dvou telefonů), mezi kterými můžete uskutečnit hovor a navíc uskutečněné hovory mezi takto připojenými telefony jsou zdarma. Rychlost, bezpečnost a spolehlivost digitálního spojení včetně kompletního bezdrátového řešení zákazníci získají za výhodnou cenu 12 925,- Kč (přípojka euroISDN2 zřízená přeměnou stávající telefonní stanice). Samozřejmostí je také možnost nákupu na splátky, které jsou poskytovány na 7 nebo 12 měsíců.

 www.telecom.cz/sluzby_business/euroisdn  www.telecom.cz

Výhody pro uživatele

V balíčku euroISDN@Blue2lines nabízí ČESKÝ TELECOM svým zákazníkům uživatelsky jednoduchou technologii bezdrátového přenosu hlasu a dat na krátké vzdálenosti za výhodnou cenu. Konkrétní výše ceny je uvedena v dokumentech Ceny standardních balíčků euroISDN a Ceny a technická specifikace produktového balíčku euroISDN@Blue2lines.

Vlastnosti euroISDN@Blue2lines

Technická specifikace - minimální konfigurace počítače pro připojení BlueFRITZ

Položka Popis
Operační systém
  • Microsoft Windows 98 / 2000 / ME / XP
  • Další nové verze OS dle návodu k BlueFRITZ
Komunikační port
  • USB
Nainstalovaná CD mechanika
  • standardní
HD
  • volné místo minimálně 30 MB, doporučeno 50 MB
Procesor
  • Pentium 100MHz a vyšší
Nainstalovaný prohlížeč
  • IE 4.0 a vyšší nebo jiný ekvivalentní
RAM
  • min 32 MB, doporučeno 64 MB a více – dle použitého OS

Odběr služby INTERNET OnLine není podmínkou při koupi tohoto balíčku.

Cena

přípojka euroISDN2 zřízená jako nová
Celková cena balíčku 16 226,00
přípojka euroISDN2 zřízená přeměnou  
Celková cena balíčku 12 925,00

Článek ze dne 13. prosince 2002 - pátek