logo itpoint.cz

Eurotel představuje informační a zábavní multimediální MMS služby

Po úspěšném spuštění služby MMS připravil Eurotel Praha od 30. srpna 2002 pro své zákazníky další novinky - 50 nových multimediálních MMS služeb a možnost nákupu mobilního MMS telefonu na splátky. Všichni zákazníci s aktivovanými MMS službami budou, jako speciální ukázku možností MMS služeb, po celé září dostávat zprávy o počasí zdarma. Možnost aktivovat si MMS služby a posílat vlastní MMS zprávy mají tarifní zákazníci Eurotelu již od úterka.

Eurotel nabízí mobilní MMS telefony na splátky a mimořádnou nabídku pro nové uživatele MMS služeb

Po úspěšném spuštění služby MMS připravila společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., od 30. srpna 2002 pro své zákazníky další novinky - 50 nových multimediálních MMS služeb a možnost nákupu mobilního MMS telefonu na splátky. Všichni zákazníci s aktivovanými MMS službami budou, jako speciální ukázku možností MMS služeb, po celé září dostávat zprávy o počasí zdarma. Možnost aktivovat si MMS služby a posílat vlastní MMS zprávy mají tarifní zákazníci Eurotelu již od úterka.

"Vedle možnosti podělit se o své zážitky vlastní fotografií vytvořenou mobilním telefonem, přinášejí naše nové MMS služby zcela nové možnosti v oblasti zpravodajství a zábavy, říká Terrence Valeski, generální ředitel Eurotelu. "Uvědomujeme si, že podpora MMS služeb je důležitá, protože MMS služby jsou jedním z prvních důležitých kroků, které nás přibližují k technologiím sítí třetí generace," dovává.

Od pátku je možné objednat si jednorázově nebo trvale originální informační a zábavní Juice MMS služby, mezi které patří zpravodajský servis doplněný obrazovými přílohami, možnosti posílat animované pohlednice, obrázky, nebo vtipy se zvukovým záznamem. Na internetu si bude moci každý zákazník vytvořit osobní fotoalbum, kam bude umisťovat vlastní fotky a obrázky vytvořené MMS telefonem a dále je odesílat na další mobilní telefony.

Obsáhlý zpravodajský servis v podobě objednaných MMS zpráv, na kterém spolupracuje Eurotel s ČTK a iDNES, bude obsahovat souhrn všech nejdůležitějších zpráv doplněný o aktuální fotografie a ve vybraných případech i zvukový záznam. Zákazníci Eurotelu si mohou vybrat jaký typ zpráv chtějí dostávat, zda domácí nebo světové zpravodajství, sport, počasí, kulturní informace, novinky v technologiích, nebo zprávy ze společnosti. MMS zprávy bude možné si jednorázově objednat odesláním zprávy s klíčovým slovem, stejně jako u současných informačních SMS zpráv. Trvalé předplacení pravidelného zasílání informačních zpráv MMS je možné stejným způsobem, a to odesláním klíčového slova.

Zábavní MMS služby budou zahrnovat možnost objednávky animovaných pohlednic, obrázků, nebo vtipů se zvukovým záznamem, které budou umístěny na internetových stránkách Eurotelu a partnerů. Pod každou ukázkou MMS zprávy bude umístěno klíčové slovo a kód obrázku nebo animace, po jehož odeslání obdrží zákazník požadovanou MMS zprávu, kterou může například dál poslat svým kamarádům. Na přípravě zábavných MMS zpráv spolupracuje Eurotel s firmami ATS Praha, ELTA Czech, iCom Vision, TANGER computersystems a Techno Publishing.

Za vlastní MMS zprávu - vytvořené fotografie, obrázku nebo animace - odeslanou na jiný mobilní telefon zaplatí zákazník Eurotelu 9,50 Kč bez DPH. Cena za jednorázové objednání informační nebo zábavní MMS služby bude od 9 Kč bez DPH. Při předplacení informačních a zábavných MMS zpráv zaplatí zákazník od září měsíční poplatek od 95 Kč bez DPH, podle druhu služby a počtu přijatých MMS zpráv. Při trvalé objednávce se cena za jednu přijatou MMS zprávu snižuje podle počtu a typu přijatých zpráv.

Zajímavou novinkou je i možnost zakoupení vybraných mobilních telefonů na splátky. Zákazník si tak nyní může dovolit kvalitní mobilní telefon s podporou multimediálních zpráv MMS, aniž by u sebe měl v okamžiku nákupu celou částku. Stačí, když navštíví jakoukoli značkovou prodejnu Eurotel, vybere si telefon a zvolí splátkový kalendář, který mu nejvíce vyhovuje. Rozhodnout se může mezi 6, 12, 18 nebo 24 měsíci. Akontace je pouze 15 % z prodejní ceny telefonu.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 29. srpna 2002 - čtvrtek