logo itpoint.cz

Eurotel přináší exkluzivní informační služby z hokejového dění na Zimních olympijských hrách 2002 v Salt Lake City

Mezi nejzajímavější služby, které Eurotel pro své zákazníky připravil, patří "Hokejová Infolinka" 0607/ 002 002, na níž se mohou zájemci dozvědět přímo od hráčů národního týmu jejich pocity před i po zápasech.

"Svými každoročně skvělými výsledky na Mistrovství světa a olympiádě reprezentuje český hokej svou vlast před celým světem jako žádný jiný sport. Eurotel je hrdý na to, že může podporovat jeden z nejlepších národních hokejových celků světa," říká Terrence Valeski, generální ředitel Eurotelu. "Přejeme českým hokejistům hodně sportovního štěstí a společně s nimi věříme, že uspějí i na letošní olympiádě," dodává.

Mezi nejzajímavější služby, které Eurotel pro své zákazníky připravil, patří "Hokejová Infolinka" 0607 002 002, na níž se mohou zájemci dozvědět přímo od hráčů národního týmu jejich pocity před i po zápasech. Navíc všichni fanoušci ledního hokeje mohou na stejné telefonní číslo 0607 002 002 zaslat vzkaz ve formě SMS zprávy a povzbudit tak český národní tým. Eurotel zajistí doručení těchto zpráv až do šatny národního týmu.

Zákazníci mohou využívat i další atraktivní služby, které jim přiblíží atmosféru hokejového turnaje na ZOH. Díky SMS chatu v nově vytvořené chatovací místnosti "SaltLake", která bude propojena s chatem na internetových stránkách www.ceskyhokej.cz , si mohou hokejoví fanoušci vyměňovat své názory na hráče a rozhodčí, nebo diskutovat nad výsledky utkání. O tom co se děje v zákulisí hokejového turnaje a ZOH se dozvědí všichni zákazníci Eurotelu, kteří se zaregistrují na informačním SMS kanálu pomocí klíčového slova SLC. Pravidelně pak budou dostávat žhavé a zákulisní novinky.

V průběho Olympiády proběhne na internetových stránkách www.ceskyhokej.cz několik on-line chatů s hokejisty národního týmu. Nebudou zde chybět ani aktuální informace a sportovní zpravodajství v Salt Lake City zprostředkované ČTK. Všem zájemcům jsou tyto informace k dispozici na webových stránkách www.ceskyhokej.cz , zákazníci Eurotelu navíc mohou využít služby Eurotel Infotext a nechat si zasílat aktuální informace ve formě SMS zpráv přímo na mobilní telefon. Obsáhlejší sportovní zprávy naleznou sportovní fanoušci na WAP portálu Juice.

Až do 28. února 2002 platí nabídka pro všechny nové zákazníky Eurotelu, kteří uzavřou smlouvu na poskytování telekomunikačních služeb se závazkem na 12 nebo 24 měsíců.

Každý pak dostane zdarma originální dres České hokejové reprezentace se jmenovkou hráčů národního týmu - Jágr 68, Hašek 39, Dopita 30, Eliáš 25 - v hodnotě 1000 korun. Nabídka platí v celé prodejní síti Eurotel do vyčerpání zásob.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 7. února 2002 - čtvrtek