logo itpoint.cz

Eurotel přináší snímky aktuální dopravní situace na mobilní telefony

Obrazové MMS dopravní zpravodajství z 36 dopravních uzlů umožní plynulejší cestování po Praze. Fotografie jsou v minutových intervalech snímány kamerami, které nepřetržitě sledují frekventované uzly významných pražských komunikací. Uživatel se tak může na vlastní oči kdykoliv přesvědčit o aktuální dopravní situaci na vybrané křižovatce.

Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. představuje unikátní službu MMS dopravní zpravodajství. Nová MMS služba nabízí od 5. listopadu možnost zasílání aktuálního obrazového dopravního zpravodajství z vybraných 36 dopravních uzlů v Praze na mobilní telefony. Fotografie jsou v minutových intervalech snímány kamerami, které nepřetržitě sledují frekventované uzly významných pražských komunikací. Uživatel se tak může na vlastní oči kdykoliv přesvědčit o aktuální dopravní situaci na vybrané křižovatce.

"Díky nové službě MMS dopravní zpravodajství získávájí zákazníci Eurotelu jedinečnou okamžitou obrazovou informaci o dopravní sitauci v Praze a možnost vyhnout se nekonečným zácpám. Tím mohou ušetřit spoustu svého času," říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu. "Díky možnosti pravidelné objednávky lze automaticky obdržet důležitou informaci v předstihu, například před cestou do práce. Zákazník může i během cesty svým výběrem přesně lokalizovat objednávku podle městské části, ulice nebo nejbližší kamery," dodává.

MMS dopravní zpravodajství si mohou zákazníci objednat buď jednorázově, nebo trvale. Jednorázové objednání MMS dopravního zpravodajství je možné odesláním SMS zprávy s klíčovým slovem "doprava" a kódu kamery na číslo 999888, přímým výběrem kamery v Eurotel interaktivním menu *111*#, přímým výběrem v menu portálu Juice nebo na internetových stránkách www.dopravnikamery.cz.

Na portálu Juice i na internetových stránkách www.dopravnikamery.cz je možné si trvale předplatit pravidelné zasílání dopravních zpráv MMS. U trvalého objednání má zákazník možnost nastavit si i čas, kdy mu dopravní MMS zprávy budou přicházet. Pro objednávání služby a změnu stávajících pravidelných objednávek na internetových stránkách se musí uživatel přihlásit do svého profilu - zadá své telefonní číslo a formou SMS obdrží jednorázové heslo, které mu umožní přístup k profilu.

Cena přijaté MMS dopravní zprávy při jednorázovém objednání je 14 Kč bez DPH pro tarifní zákazníky a 14,90 Kč včetně DPH pro zákazníky předplacených služeb Go.

Při trvalé objednávce se cena MMS dopravní zprávy snižuje na 9 Kč bez DPH pro tarifní zákazníky a 9,90 Kč včetně DPH pro zákazníky předplacených služeb Go.

Seznam klíčových slov a parametrů pro vyžádání MMS dopravní zprávy

Klíčové slovo Parametr  
doprava muzeum Hlavní nádraží směr Muzeum
legang Legerova - Anglická
legrum Legerova - Rumunská
nuselak Nuselský most
vozel Votická - J. Želivského
palras Vršovická
palras Palackého náměstí
bulhar Hlavní nádraží směr Bulhar
flora Vinohradská - Jičínská FLORA
eden Vršovická - Bělocerkevská EDEN
vinzel Vinohradská - Želivská FEAL
zeliv Jana Želivského
angmir Anglická - Italská
vinital Vinohradská - Italská
barand Barandovský most
frmir Náměstí Míru - Francouzská
konzel Koněvova - Želivského OHRADA
rusbel Ruská - Bělocerkevská
angbel Anglická - Škrétova DEMÍNKA
ruska Ruská
chodboh Bohdalecká - Chodovská - U Plynárny
reskar Karlovo náměstí - Resslova
odbkar Karlovo náměstí - Odborů
vinvod Vinohradská - U Vodárny - N. Jířího z Poděbrad
strtunel1 SAT - Kartouzská
strtunel2 SAT - hotel Movenpick
vyspros Vysočanská - Prosecká
jecsok Ječná - Sokolská - I.P.Pavlova
strtunel3 SAT - sekvence
strtunel4 SAT - sekvence
strtunel5 SAT - sever Křížovnická
strtunel6 SAT - Radlická
strtunel7 SAT - jižní portál

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 6. listopadu 2002 - středa