logo itpoint.cz

Eurotel uvádí Pána Prstenů na mobilní telefon

Zákazníci Eurotelu tak nyní mají K dispozici sadu log, vyzváněcích melodií, obrázkových SMS a barevných fotografií ve formátu MMS s tématem druhého filmového dílu trilogie, který bude uveden počátkem ledna do kin pod názvem Dvě věže. Eurotel se stal vlastníkem licence na produkty mobilní komunikace spojené s tématem Pána Prstenů pro Českou republiku.

Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. uvádí první sérii produktů na téma slavné fantasy ságy Pán Prstenů ™. Od pondělka nabízí zákazníkům sadu log, vyzváněcích melodií, obrázkových SMS a barevných fotografií ve formátu MMS s tématem druhého filmového dílu trilogie, který bude uveden počátkem ledna do kin pod názvem Dvě věže ™. Eurotel se stal vlastníkem licence na produkty mobilní komunikace spojené s tématem Pána Prstenů pro Českou republiku.

"Pán Prstenů je kulturním fenoménem, který v celém světě probouzí fantazii milovníků romantických dobrodružství. Rychlý rozvoj mobilních služeb GSM umožňuje přenést kousek této atmosféry na mobilní telefon," vysvětluje důvody uvedení speciální série log, melodií a MMS zpráv výkonný marketingový ředitel Garrison Macri. "Počátkem ledna, ještě před premiérou filmu v České republice, nabídneme našim zákazníkům další služby na motivy této kultovní trilogie," dodává G. Macri.

Zákazníci Eurotelu si mohou vybrat ze stovek log, obrázkových SMS zpráv a vyzváněcích melodií zasláním odpovídajícího klíčového slova a kódu obrázku (například xlogo 8126) na telefonní číslo 999111. Úplný přehled a kódy jednotlivých obrázků jsou na speciální webové stránce panprstenu.mobilgo.cz. Z nabídky je možné vybírat také pomocí interaktivního menu *111*#. Cena obrázkové SMS zprávy, loga či melodie je 29,90 Kč.

Stejným způsobem (odesláním SMS zprávy, na wapovém portálu či v interaktivním menu *111*#) si mohou zákazníci objednat barevnou fotografii z MMS galerie, kde také najdou MMS profily nejdůležitějších postav trilogie. Cena jedné MMS zprávy s motivy Pána Prstenů je 29 Kč bez DPH, další informace a podrobnosti lze nalézt opět na internetových stránkách panprstenu.mobilgo.cz.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 17. prosince 2002 - úterý