logo itpoint.cz

Expert Partner engineering úspěšně dokončila projekt SLA ve společnosti Tesco Stores ČR

Expert & Partner engineering byla společností Tesco Stores ČR vybrána jako dodavatel služeb v oblasti projektového řízení na základě svých vynikajících referencí. Cílem celého projektu bylo nastavení parametrů pro sledování dostupnosti jednotlivých částí informačního systému společnosti Tesco CE pro všechny její obchodní skupiny.

Expert & Partner engineering úspěšně dokončila zakázku ve společnosti Tesco Stores ČR a.s., která se týkala řízení projektu SLA (Service Level Agreement).

Expert & Partner engineering byla společností Tesco Stores ČR vybrána jako dodavatel služeb v oblasti projektového řízení na základě svých vynikajících referencí. Cílem celého projektu bylo nastavení parametrů pro sledování dostupnosti jednotlivých částí informačního systému společnosti Tesco CE (Central Europe) pro všechny její obchodní skupiny. Do skupiny Tesco CE patří země - Česká republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Díky mezinárodnímu charakteru projektu, bylo nutné se vyrovnat s problémy souvisejícími s odlišností kultur v těchto zemích a s mírnými odlišnostmi v informačních systémech, způsobenými národními specifikami. Všechny překážky Expert & Partner engineering dokázala překonat a projekt se podařilo úspěšně dokončit ve stanoveném termínu.

Společnost TESCO Stores ČR a.s. je součástí společnosti Tesco Plc, která provozuje ve Velké Británii, Evropě a Asii celkem 894 supermarketů TESCO a řadí se mezi 10 největších retail společností na světě s celkovým obratem 34,4 mld. USD.

Společnost Expert & Partner engineering byla založena v roce 1991 a v současné době se řadí k největším společnostem poskytujícím profesionální služby v oblasti informačních technologií se zaměřením především na konzultace v oblasti strategie využití IT/IS a bezpečnosti IT včetně projektového řízení a na komplexní projekty obsahující ERP, e-business a outsourcing.

epe_logo.gif (2611 bytes)

Článek ze dne 31. května 2002 - pátek