logo itpoint.cz

Finanční prostředky určené na Eurotel PGA Golf Tour budou věnovány na pomoc v oblastech postižených povodněmi

Eurotel se svými partnery věnuje více než 500 000 Kč a tři kamiony balené pitné vody Českému červenému kříži. Eurotel jako dodavatel mobilní komunikace poskytuje zdarma spojení více než sedmi tisícům účastníků Integrovaného krizového řízení České republiky - hasičům, záchranným službám, policii, armádě, místním samosprávám a starostům všech obcí.

Společnost Eurotel Praha společně se svými partnery - Czech PGA (Česká asociace golfových profesionálů), Blue Green a Golf Resort Konopiště - ruší v důsledku povodňových událostí plánovaný turnaj ze série Eurotel PGA Czech Open Golf Tour, který se měl uskutečnit tento víkend na Konopišti. Finanční prostředky určené na tento turnaj, které přesahují 500 000 Kč, budou věnovány na konto Českého červeného kříže jako pomoc oblastem postiženým povodněmi.

Navíc Eurotel se svými partnery golfového turnaje poskytne Českému červenému kříži tři kamiony balené pitné vody, které budou zítra doručeny postiženým městům Jindřichův Hradec a Třeboň. Ty jsou po ničivých záplavách bez přísunu pitné vody.

Další partneři Eurotel PGA Czech Open Golf Tour, kteří se podílejí na finanční částce určené na pomoc obětem povodní, jsou společnosti: CCL, Nokia, Electrocity, CSC Computers, Titleist, Olympus, Fischer, Hewlett-Packard, Aral, Ivax a mediální partneři Prima TV a časopis Golf.

Eurotel i nadále pomáhá obětem povodní. Zorganizoval sbírku mezi svými zaměstnanci, kdy celková částka, která se mezi nimi vybere, bude navýšena o stejnou sumu z prostředků společnosti Eurotel. Dojde tak ke zdvojnásobení pomoci obětem povodní. Celková částka bude věnována Českému červenému kříži, který ji rozdělí mezi oběti povodní. Eurotel jako dodavatel mobilní komunikace poskytuje zdarma spojení více než sedmi tisícům účastníků Integrovaného krizového řízení České republiky - hasičům, záchranným službám, policii, armádě, místním samosprávám a starostům všech obcí.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 15. srpna 2002 - čtvrtek