logo itpoint.cz

Fincom Group bude vystavovat na letošním CeBITu

Aplikace SMS FunTom pro zasílání SMS zpráv prostřednictvím modemů bude prezentována jako součást expozice firmy Materna.

Fincom Group, skupina firem dodávající informační a komunikační technologie a služby oznámila, že jako jedna z mála českých společností bude prezentovat své produkty na největší evropské výstavě informačních technologií CeBIT 2002 v německém Hannoveru. Ve dnech 13. - 20. března bude Fincom na CeBITu demonstrovat zejména možnosti své unikátní softwarové aplikace SMS FunTom s cílem předvést ji zákazníkům vyspělých západoevropských trhů. Expozice Fincom Group bude dostupná na stánku společnosti Materna Information and Communications, hala 12, stánek A15.

Aplikace SMS FunTom je postavena na unikátní komunikační technologii Microcom Messaging Technology (MMT), která umožňuje posílat krátké textové (SMS) zprávy z běžného modemu po pevné síti. Tato softwarová aplikace poskytuje prostřednictvím běžného modemu uživatelům levný a komfortní nástroj k vytváření, sdílení a zasílání SMS zpráv, vlastních log, obrázků a zvonění na mobilní telefony.

SMS FunTom je určen těm uživatelům, kteří často posílají SMS zprávy, a ty, kteří hledají vysokou úroveň funkčnosti a komfortu pro jejich vytváření. Na výstavě CeBIT 2002 bude Fincom Group prezentovat aplikaci SMS FunTom ve verzi 1.0. Ta oproti běžně užívaným způsobům SMS komunikace, tj. s pomocí běžných mobilních telefonů či internetových GSM bran, nabízí bohatší funkčnost, vytváření a zasílání vlastních obrázků/log/zvonění a nesrovnatelně vyšší komfort.

Služby zasílání SMS zpráv po pevné lince, které zpřístupňují modemová zařízení Microcom s nainstalovaným softwarem SMS FunTom, k dnešnímu dni využívají zákazníci v České republice a v Polsku.

"Naše společnost se rozhodla pro účast na CeBITu 2002, protože jsme přesvědčeni, že máme mimořádný produkt, který dokáže prorazit i na nesmírně konkurenčním západoevropském trhu," řekl Martin Košut, CEO, Fincom Group. "Uživatelé zde zatím nemají možnost zasílat zprávy SMS prostřednictvím modemů připojených k PC a navíc jistě dokáží ocenit nové, originální funkčnosti jako například zasílání vlastních obrázků a zvonění, které mj. umožňují personifikovat mobilní telefon přesně podle svých představ."

Microcom Messaging Technology, unikátní technologie na tvorbu a zasílání SMS zpráv, je patentově chráněnou technologií. Nově uváděná služba posílání SMS zpráv z modemů Microcom využívá řešení Anny Way od německé společnosti Materna Information and Communications. Produkty, řešení a služby Anny Way jsou ve střední a východní Evropě poskytovány společností Fincom-Materna Communications, která je společným podnikem firmy Materna Information and Communications a skupiny Fincom Group.

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 13. března 2002 - středa