logo itpoint.cz

Free Way usnadní orientaci v Praze

Free Way je snadno ovladatelná mobilní navigační aplikace přístupná přes WAP pro uživatele sítí všech tří mobilních operátorů. Free Way určí přesnou polohu uživatele, navrhne cestu k zadanému cíli a zobrazí vše v textové formě i na mapě města. Služba je poskytována pražské veřejnosti až do odvolání zdarma - za používání Free Way je  uživatelům účtován pouze poplatek za přístup k WAPu dle tarifu příslušného mobilního operátora.

Společnost Softmatch s.r.o., provozující mobilní navigační službu Free Way, poskytuje pražské veřejnosti až do odvolání užívaní této služby zdarma. Za používání Free Way tak bude uživatelům účtován pouze poplatek za přístup k WAPu dle tarifu příslušného mobilního operátora.

Free Way je snadno ovladatelná mobilní navigační aplikace přístupná přes WAP pro uživatele sítí všech tří mobilních operátorů. Free Way určí přesnou polohu uživatele, navrhne cestu k zadanému cíli a zobrazí vše v textové formě i na mapě města.

V nynější situaci, kdy se řada lidí v Praze pohybuje mimo své navyklé trasy, usnadní Free Way orientaci a pomůže s rychlým nalezením cesty. Společnost Softmatch urychlila vývoj dalších nabízených služeb, tak aby již od pondělí 19. srpna 2002 umožnila v rámci Free Way vyhledání a navedení uživatele k nejbližší fungující stanici metra. Tyto informace budou průběžně aktualizovány dle dostupných údajů od Dopravního podniku.

Tým společnosti Softmatch usilovně pracuje na zpřístupnění dalších užitečných informací v rámci WAPového portálu společnosti týkajících se MHD v Praze, jako např. aktualizované údaje o fungujících tramvajových zastávkách, trasách tramvajových linek, otevřených mostech a dalších.

Popis použití aplikace, konfigurace telefonu pro WAP, příklady a možnost vyzkoušení Free Way přes WAPový emulátor naleznete na webových stránkách společnosti Softmatch. Pro přístup k aplikaci z mobilního telefonu použijte adresu http://wap.softmatch.cz

 www.softmatch.cz

Článek ze dne 27. srpna 2002 - úterý