logo itpoint.cz

Funky invaze na Redboxu

Internetový portál Redbox se stal partnerem ojedinělého projektu - in fusion - "infúze české hudební scény", který se rozběhl na podzim minulého roku.

Internetový portál Redbox se stal partnerem ojedinělého projektu - in fusion - "infúze české hudební scény", který se rozběhl na podzim minulého roku. Jedná se o hudební projekt, který má za cíl podporovat nadějné a zajímavé hudební skupiny různého zaměření, zejména však z oblasti domácí funky scény.

"Na stránkách portálu www.redbox.cz naleznete podrobné informace o projektu a připravených koncertech. Pro všechny je tu připravena soutěž o vstupenky na květnové koncerty Funky in fusion a stejnojmenné CD s výběrem zajímavých skladeb," říká Jan Novák, Business Development Manager. "Některé z těchto písní budou na Redboxu také ke stažení exklusivně pro uživatele služby RazDva - bezplatného připojení k internetu."

Na sklonku loňského roku vyšla CD kompilace s názvem "funky in fusion", na němž je zastoupeno 9 hudebních skupin, které jsou součástí tohoto projektu - Dust, Vrtule1, Mezi proudy, Double Deckers, Funky Feast, Hypermobilita, Junost B, ProFunkUniT a projekt n.sonique.

K dnešnímu datu je již prodáno 5.000 kusů této kompilace. 14. května bude v pražském klubu Futurum předána "oranžová deska" za účasti Pavla Anděla a členů Monkey Business - Matěje Rupperta a Tonyi Graves, kteří se zúčastní funkyjamu s členy skupin zastoupených v projektu Funky in fusion.

V dnešní době, kdy ceny běžných CD domácích titulů dosahují přemrštěných cifer přesahujících i částku 500.- Kč, je CD kompilace "funky in fusion" k dostání za skvělou cenu 39.- Kč !

Bližší informace na http://funky.redbox.cz

 www.contactel.cz

Článek ze dne 2. května 2002 - čtvrtek