logo itpoint.cz

GE Capital Bank nabízí klientům možnost získat za výhodných podmínek mobilní telefon a rozšiřuje služby svého přímého bankovnictví

GE Capital Bank nabízí klientům od září možnost pořídit si za výhodných podmínek mobilní telefon Nokia 3410 či Motorola Accompli 008. Tato možnost není vázána na konkrétního operátora: zájemci si mohou zvolit ze všech tří operátorů působících na českém trhu. Od září přichází GE Capital Bank s dalším výrazným rozšířením služeb přímého bankovnictví. Novinky se týkají běžného účtu GEnius a Mobil Banky.

GE Capital Bank nabízí klientům od září možnost pořídit si za výhodných podmínek mobilní telefon Nokia 3410 či Motorola Accompli 008. Tato možnost není vázána na konkrétního operátora: zájemci si mohou zvolit ze všech tří operátorů působících na českém trhu.

GE Capital Bank chce umožnit obsluhovat účet pomocí mobilního telefonu i těm stávajícím či potenciálním klientům, kteří dosud mobilní telefon nemají, nebo těm, jejichž telefon je z technického hlediska pro GSM bankovnictví nevhodný, či který pomalu dosluhuje. Nabídka je určena i klientům, kteří nejsou spokojeni se svým současným mobilním telefonem a chtějí prostě lepší a modernější. Proto mají všichni klienti možnost získat v rámci speciální nabídky mobilní telefon za zvýhodněných podmínek. Jedinou podmínkou je, aby klient měl u GE Capital Bank běžný účet GEnius s Mobil Bankou.

"GE Capital Bank chce touto speciální nabídkou posílit zájem klientů o možnost ovládání účtů skrze mobilní telefon. Mobil Banka přináší jednoduchý a dostupný způsob obsluhy vlastních financí, což oceňuje většina těch, kteří si tuto službu již pořídili. I proto chceme motivovat klienty k jejímu využívání. Speciální nabídkou jim chceme jasně říct, že jim GE Capital Bank dává do ruky nástroj k obsluze jejich účtu," řekl Tomáš Salomon, ředitel retailového bankovnictví GE Capital Bank.

Klienti mohou prostřednictvím speciální nabídky získat k běžnému účtu GEnius s aktivovanou Mobil Bankou mobilní telefon za velmi výhodných podmínek. Jedná se buď o telefon Nokia 3410 za cenu 5490 Kč či o telefon Motorola Accompli 0800 za 9490 Kč (běžná cena 19 990 Kč). Zájemci mohou telefony získat za zvýhodněnou cenu buď platbou v hotovosti nebo mají možnost tyto telefony koupit na splátky prostřednictvím O.K. karty společnosti GE Capital Multiservis, a to s měsíčními splátkami podle volby klienta od 500 Kč měsíčně. Při platbě O.K. kartou získá klient zvýhodněnou sazbu 1,65 % měsíčně (standardně 1,89 %).

Speciální nabídku těchto mobilních telefonů připravila GE Capital Bank ve spolupráci se společností The Phone House. Pokud navíc klient na pobočkách The Phone House vymění svůj starý mobilní telefon za nový, získá bonus 500 Kč.

Telefon Motorola Accompli 008 poskytuje svým majitelům funkce mobilního telefonu i osobního digitálního asistenta. Má velký dotykový displej, funkce rozpoznávání rukopisu a vibrační vyzvánění. Mezi funkce telefonu patří přístup k e-mailu, GPRS, WAP, fax, hry a další. Pohotovostní režim telefonu je až 145 hodin.

Nokia 3410 přináší kombinaci kvalitního telefonu s efektním designem za dobrou cenu. Mezi funkce tohoto duálního telefonu patří hlasové vytáčení, vibrační vyzvánění a další. Telefon podporuje vedle GSM Bankingu i SIM Toolkit a W@P.


GE Capital Bank rozšiřuje služby svého přímého bankovnictví

Přímé bankovnictví je mezi klienty GE Capital Bank velmi oblíbené - počet klientů využívajících Mobil Banku, Internet Banku, Telefon Banku či produkt BankKlient (homebanking) přesáhl ke konci srpna tohoto roku hranici 256 tisíc klientů. Od září přichází GE Capital Bank s dalším výrazným rozšířením služeb přímého bankovnictví.

Novinky se týkají běžného účtu GEnius a Mobil Banky

Novinky ve speciální nabídce ke zřízení GEnia

Službu GEnius doprovází speciální nabídka s unikátní možností pořízení počítačové sestavy Autocont Premio GEnius v ceně 23 976 korun na splátky. V rámci speciální nabídky získá klient na kterémkoliv obchodním místě GE Capital Bank spotřebitelský úvěr od GE Capital Multiservis na nákup zmíněné počítačové sestavy na splátky. Půjčka se splácí po dobu 24 měsíců, přičemž měsíční splátka činí 999 korun. Úvěr je tak nabízen bez jakékoli akontace a navýšení (roční procentní sazba nákladů je 0 procent).

Speciální nabídka tedy poskytuje klientům nástroj k využívání přímého bankovnictví a pomáhá odstraňovat bariéry ve využití internetového bankovnictví - ať již jde o nedostatek finančních prostředků na koupi počítače či nedostatek technických znalostí na straně klienta. Nabídka totiž zahrnuje i dopravu, instalaci a proškolení v bytě klienta zdarma. Internet Banka je tak dostupná i pro klienty, kteří mají zatím malou zkušenost s prací na internetu nebo s počítači všeobecně.

O speciální nabídku PC je mezi klienty velký zájem - od března ji využilo již 5468 klientů. Speciální nabídku v daném období využilo dvakrát více klientů, než GE Capital Bank při jejím uvedení na trh předpokládala.

Nyní GE Capital Bank tuto nabídku vylepšuje při zachování dosavadních cenových podmínek. GE Capital Bank tak reaguje na požadavky klientů a na trendy na PC trhu. Nabízený počítač má totiž lepší konfiguraci: např. procesor AMD Duron 1.1 Ghz, harddisk 20 GB, rychlou paměť 128 MB DDR 266 MHz či výkonnou sdílenou 3D Grafiku GeForce 2 GPU/LE + 1 volný AGP slot pro upgrade grafiky.

GE Capital

Článek ze dne 16. září 2002 - pondělí