logo itpoint.cz

Go umožňuje používat datové služby GPRS i v zahraničí

Služba Go GPRS Instant roaming nabízí jako první operátor v ČR mobilní vysokorychlostní datové přenosy i v zahraničí.

Od 15.1. 2002 nabízí Go, značka předplacených služeb společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., všem svým zákazníkům službu Go GPRS Instant i při roamingu v zahraničí. Službu Go GPRS Instant roaming mohou nyní zákazníci používat v Rakousku, rozšíření služby i do jiných zemí bude následovat v nejbližší době.

Nyní si Go zákazníci mohou v zahraničí kontrolovat své e-maily, hledat v jízdních řádech, rezervovat letenky, nebo využívat další širokou škálu Juice služeb.

"Go GPRS Instant roaming doplňuje bohatou nabídku datových služeb na našich předplacených kartách a rozšiřuje služby Go roamingu," říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu Eurotelu. "Go novou službou potvrzuje své postavení jedné z nejinovativnějších předplacených služeb na světě, která umožňuje nejmodernější vysokorychlostní datové přenosy technologií GPRS a HSCSD," dodává.

K užívání služby je nutný mobilní telefon podporující GPRS technologii a aktivované služby Go roaming a Go GPRS Instant. Novou službu Go GPRS Instant roaming lze využívat v Rakousku, v síti mobilního operátora Connect GSM 1800, který se na displeji mobilního telefonu se zobrazuje zkratkou "ONE".

Aktivace služby je obdobná jako u stávající služby Go Data. Pokud si zakoupí zákazník některou z Go sad obsahující GPRS telefon, má tuto službu automaticky aktivní. Pro ostatní jsou zde 2 možnosti aktivace služby Go GPRS Instant : Na Go lince *88, kde se budou řídit pokyny automatického hlasového systému, případně s pomocí operátora Go linky, nebo pomocí SMS ve tvaru "GPRS A" odeslané na číslo 999 111. Pro deaktivaci má SMS tvar "GPRS D". Go roaming si zákazníci mohou aktivovat bezplatně také na Go lince *88.

Go zákazníkům je u služby Go GPRS Instant roaming účtován objem přenesených dat a doba připojení. Cena se vztahuje k jednomu připojení na WAP. Za přenesení 100 kB dat zaplatí Go zákazník 27 Kč, plus 0,45 Kč za 1 minutu připojení. Účtuje se za každou započatou minutu spojení, přenesená data se zaokrouhlují na stovky kB. Ceny jsou včetně 5% DPH a jsou platné pro všechny Go tarify.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 16. ledna 2002 - středa