logo itpoint.cz

GPRSforum.cz se otevírá veřejnosti

GPRSforum vytvářejí a stále plní novými informacemi takzvaní Technoidi, kterých je v současnosti 30. Technoidi jsou špičkoví uživatelé mobilních služeb a technologičtí fandové, kteří spolupracují s Oskarem už od první fáze projektu v říjnu 2001.

Internetový server www.gprsforum.cz , největší banka informací o technologii GPRS na českém a pravděpodobně i evropském webu, nabízí od 13. června celý svůj bohatý obsah veřejnosti. Všichni zájemci o mobilní internet tak mohou získat nejnovější GPRS tipy a triky, zjistit vše o nastavení svého mobilu či notebooku, nebo dokonce zdarma položit otázku na slovo vzatému expertovi.

GPRSforum vytvářejí a stále plní novými informacemi takzvaní Technoidi, kterých je v současnosti 30. Technoidi jsou špičkoví uživatelé mobilních služeb a technologičtí fandové, kteří spolupracují s Oskarem už od první fáze projektu v říjnu 2001. Až dosud mohli jejich služeb naplno využívat jen Oskarovi zákazníci s aktivovaným GPRS, od nynějška je jejich špičkové know-how k dispozici i ostatním zájemcům, kteří se zaregistrují na stránce http://www.gprsforum.cz .

Nejatraktivnější částí GPRSfora je zřejmě sekce Ptejte se, kde mohou návštěvníci přímo zažádat o konzultaci kohokoliv z Technoidů. Oskar je díky tomu jediným operátorem v ČR, který veřejnosti pomáhá s konfigurací GPRS i na těch nejméně obvyklých typech hardware, ať už se jedná o telefony, notebooky či kapesní počítače PDA. K dispozici je i archiv tisíců již vyřešených otázek, které pokrývají téměř jakýkoliv myslitelný problém s GPRS. S Technoidy lze i přímo komunikovat v diskusním fóru, prohlížet tisíce jejich linků a odkazů na zajímavé programy ke stáhnutí, nebo využívat některé ze stovek technických fint pro snazší ovládání telefonů.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 14. června 2002 - pátek