logo itpoint.cz

Hanák Nábytek si zvolil nového operátora - Aliatel

Dodavatelem telefonních služeb pro špičkového výrobce kuchyňského nábytku se stal telekomunikační operátor Aliatel. Hanák nábytek a.s. se stal jedním z prvních zákazníků, kteří využili možností volby operátora a změnili stávajícího dodavatele. To, co při výběru dodavatele jednoznačně mluvilo ve prospěch Aliatelu, byla úspora na hovorném ve srovnání s cenami stávajícího dodavatele.

Dodavatelem telefonních služeb pro špičkového výrobce kuchyňského nábytku se stal telekomunikační operátor Aliatel. HANÁK NÁBYTEK a.s. se stal jedním z prvních zákazníků, kteří využili možností volby operátora a změnili stávajícího dodavatele.

Hanák Nábytek měl zájem o připojení nového výrobního závodu v Popůvkách u Kojetína, samozřejmě za výhodných podmínek.

"Spolehlivost a efektivitu dodávaných služeb považujeme za samozřejmost ," říká Jan Klein, IT manažer závodu v Popůvkách a dodává : "To, co při výběru dodavatele jednoznačně mluvilo ve prospěch Aliatelu, byla úspora na hovorném ve srovnání s cenami stávajícího dodavatele."

Smlouva o dodávce služeb Business Call Smart na dobu neurčitou byla podepsána již v červnu 2002, služba byla zprovozněna v měsíci září. "Jsem přesvědčen, že zákazník bude s kvalitou a finanční úsporou naší služby spokojen. V případě, že bude mít v budoucnu zájem přejít na službu s přímým připojením Business Call Direct může být služba za výhodných podmínek rozšířena také o data a internet," doplňuje Martina Drdla, manažer regionálního zastoupení Aliatelu na Jižní Moravě.

 www.hanak-nabytek.cz

Článek ze dne 6. prosince 2002 - pátek