logo itpoint.cz

Information Server - nová služba T-Mobile

Novou službu pro firemní zákazníky T-Mobile Information Server nabízí od začátku června společnost RadioMobil. Služba umožňuje bezpečný přístup k elektronické poště a dalším firemním aplikacím pomocí mobilního telefonu podporujícího protokol WAP nebo prostřednictvím kapesních počítačů s operačním systémem Pocket PC 2002.

Novou službu pro firemní zákazníky T-Mobile Information Server nabízí od začátku června společnost RadioMobil. Služba umožňuje bezpečný přístup k elektronické poště a dalším firemním aplikacím pomocí mobilního telefonu podporujícího protokol WAP nebo prostřednictvím kapesních počítačů s operačním systémem Pocket PC 2002. Služba T-Mobile Information Server vznikla ve spolupráci se společností Microsoft.

"Díky službě T-Mobile Information Server má náš zákazník kdykoliv a kdekoliv k dispozici kompletní služby Outlooku," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil, a dodává: "Funkčnost služby T-Mobile Information Server se bude ještě dále rozšiřovat. Již nyní jsou vyvíjena řešení umožňující přístup např. do SAP systémů nebo řešení pro řízení skladového hospodářství."

Základní funkce služby T-Mobile Information Server

Služba T-Mobile Information Server je založena na technologii Microsoft Mobile Information Server od společnosti Microsoft. V současné době umožňuje přístup k elektronické poště na systému Microsoft Exchange 2000 a připravuje se připojení pro zákazníky používající Lotus Notes.

Zasílání upozorňující SMS na mobilní telefony zajišťuje server společnosti RadioMobil ve spolupráci se serverem u zákazníka. Ostatní funkcionality služby T-Mobile Information Server (WAP přístup a synchronizaci kapesního počítače) využívají standardní datové služby T-Mobile (WAP, GPRS, CSD).

Ceník služby (tato speciální nabídka se zvýhodněnými cenami platí do 30. září 2002)

  Cena (bez 5% DPH)
Aktivace služby (společnost) 0 Kč
Základní měsíční paušál (společnost) 0 Kč
Měsíční paušál (SIM karta) 30 Kč
SMS notifikace (SIM karta) 0,50 Kč
Změna nastavení na žádost zákazníka 2 000 Kč
WAP, GPRS dle příslušného tarifu SIM karty

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 12. června 2002 - středa