logo itpoint.cz

Internet OnLine uzavřel významnou zakázku na elektronický obchod s předním dovozcem náhradních dílů

Systém bude realizován na platformě eStore a bude provozován jako aplikace typu ASP v serverovém centru IOL. Nejedná se o tradiční unifikovaný ASP produkt, ale o ASP aplikaci plně přizpůsobenou individuálním potřebám klienta a on-line integrovanou s jeho interním informačním systémem.

Internet OnLine, organizační jednotka Českého Telecomu a.s., uzavřel v polovině března velkou zakázku na řešení elektronického obchodu eStore se společností AUTO KELLY, a.s. Tato služba je kvalitativně vyšším řešením elektronických obchodů a je plně přizpůsobena pro elektronickou distribuci a komunikaci s dealery. Předností je především otevřenost a schopnost komunikace s interními i externími systémy ve formátu XML.

Internet OnLine připravil pro společnost AUTO KELLY prodejní systém pro objednávání náhradních dílů pro automobily různých značek. Řešení má doplnit a postupně nahradit telefonické objednávání. Zákazníci - autoservisy a distributoři autodílů - budou schopni rezervovat a objednávat zboží přes Internet pomocí on-line rozhraní i pomocí komfortního a jednoduše ovladatelného off-line klienta, který automaticky komunikuje s centrálou.

Systém bude realizován na platformě eStore a bude provozován jako aplikace typu ASP v serverovém centru IOL, na jeho páteřní síti. Nejedná se o tradiční unifikovaný ASP produkt, ale o ASP aplikaci plně přizpůsobenou individuálním potřebám klienta a on-line integrovanou s jeho interním informačním systémem. Zaručuje vynikající dostupnost systému, dodržení nejnáročnějších bezpečnostních standardů, upgrade systému a pružné zapracovávání veškerých požadavků klienta. AUTO KELLY dostává kompletní službu - bez skrytých nákladů a bez kompromisů v oblasti funkčnosti.

eStore je ASP platforma pro elektronickou distribuci, která řeší zejména prodejní stránku B2B řetězce a je schopna vyhovět i velmi komplexním požadavkům na individuální řešení a propojení se stávajícími podnikovými aplikacemi, včetně proprietárních systémů. Rozsáhlá standardní funkčnost systému umožňuje rychlý a nenákladný proces implementace. U všech produktů E-COMMERCE od Internet OnLine je možné objednat bezplatné školení pracovníků firmy, kde se naučí nejen s obchodem pracovat, ale i efektivně využívat logistické nástroje.

Internet OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí nejen kvalitní, spolehlivé a garantované dial-up připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I 2002, ale také profesionální připojení pevnou linkou. Je předním poskytovatelem hostingových služeb a e-commerce řešení.

Auto Kelly, a.s. se zabývá dovozem a distribucí náhradních dílů na evropské a japonské automobily a patří mezi největší dovozce v České republice. Na trhu náhradních dílů působí již od roku 1994. Jejími dodavateli jsou přímo výrobci náhradních dílů z celého světa. Od roku 1997 rozšířila společnost svou aktivitu také na Slovensko.

 www.iol.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 19. března 2002 - úterý