logo itpoint.cz

Internetové mapy od Tiscali slaví úspěchy

Služba on-line mapy na portálu Tiscali, byly oceněny Kartografickou společností ČR jako "Nejlepší internetové mapy" pro rok 2001. Cena byla udělena 9. května, na mezinárodní výstavě "Svět knihy" konané v Praze.

Služba on-line mapy na portálu Tiscali, vedoucího internetového poskytovatele v České republice, byly oceněny Kartografickou společností ČR jako "Nejlepší internetové mapy" pro rok 2001.

Cena, která byla udělena 9. května, na mezinárodní výstavě "Svět knihy" konané v Praze, ocenila mimořádný výkon tvůrce těchto map, pražského PLANstudia. Služba on-line mapy Tiscali vyhrála v kategorii "Internetové mapy", ve které soutěžili čtyři kandidáti. Celkem se soutěže zůčastnilo 54 tvůrců map, kteří soutěžili ve třech samostatných kategoriích - dalšími kategoriemi byly "Mapy" a "Digitální mapy". Letos to byl již čtvrtý rok, kdy Kartografická společnost ČR tyto ceny udělovala.

On-line mapy Tiscali poskytují uživatelům širokou škálu zeměpisných, cestovních a turistických informací o České republice. Vyznačují se svou zvrubností, vysokou rychlostí a širokou škálou kvalitních interaktivních služeb.

Typické znaky této služby jsou následující

 mapy.tiscali.cz

Článek ze dne 22. května 2002 - středa