logo itpoint.cz

IOL nabízí pevné připojení se slevou

Pevné připojení od IOL Digital do konce září až o 40% levněji

Společnost Český Telecom nabízí pod značkou Internet OnLine všem uživatelům Internetu v ČR unikátní možnost získat pevné připojení prostřednictvím služby IOL Digital o přístupových rychlostech 64, 128 a 256 kb/s až o 40% levněji než je současná nabídka trhu. Podmínkou takto výhodné ceny je uzavření smlouvy v období od 1. srpna do 30. září tohoto roku. Služba IOL Digital je poskytována včetně digitálního pronajatého okruhu Premium a umožňuje zejména připojení k Internetu definovanou rychlostí bez počítaného objemu dat.

Služba IOL Digital zajišťuje uživateli jak vlastní připojení, tak router typové řady Cisco i veškeré související služby, mezi něž patří zejména přidělení a registrace IP adresního prostoru, poskytnutí a zajištění činnosti sekundárního (volitelně i primárního) DNS serveru, správa poštovních serverů a zpřístupnění prostoru o velikosti 20 MB na serverech poskytovatele pro potřeby www stránek klienta. Samozřejmostí je nepřetržitý dohled nad sítí a help desk, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Služba IOL Digital je v současné době ideálním řešením pro uživatele, kteří požadují maximálně spolehlivý a komplexně řešený přístup k Internetu. V rámci speciální nabídky Českého Telecomu mohou nyní získat toto špičkové řešení bez jakéhokoli limitu přenesených dat za cenu, která je při porovnání se standardním ceníkem velmi výhodná. Další výhodu získává zájemce v podobě snížení zřizovacích poplatků na pouhou 1 korunu.

Zvýhodněné ceny platí pouze pro zákazníky, kteří mají zájem o nové připojení do Internetu a uzavřou smlouvu na dobu minimálně 12 měsíců. Další informace včetně smluvních dokumentů a podmínek pro poskytování služby lze získat na serveru iol.cz.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 1. srpna 2002 - čtvrtek