logo itpoint.cz

Jet2Web Czech Republic nabízí firmám postiženým záplavami housing serverů zdarma

Společnost zajistí postiženým subjektům stejné podmínky, kterých využívali u svých poskytovatelů doposud a to po nezbytně nutnou dobu zcela zdarma. Housingové centrum COL poskytuje nadstandardní bezpečností podmínky a je umístěno v bezpečné lokalitě dobře dostupné i při současném omezení dopravy v hlavním městě.

Společnost Czech On Line, a.s., (COL) provozovatel sítě Jet2Web Czech Republic, nabízí společnostem, jejichž internetové servery byly postiženy současnými záplavami, hostování těchto serverů v housingových prostorách v budově Nagano v Praze na Žižkově. COL zajistí postiženým subjektům stejné podmínky, kterých využívali u svých poskytovatelů doposud a to po nezbytně nutnou dobu zcela zdarma. Housingové centrum COL poskytuje nadstandardní bezpečností podmínky a je umístěno v bezpečné lokalitě dobře dostupné i při současném omezení dopravy v hlavním městě.

Zájemci o tuto službu mohou v pracovní dny od 9.00 do 17.30 kontaktovat zákaznické centrum Jet2Web Czech Republic na telefonním čísle 02/46 000 222 nebo na emailové adrese info@jet2web.cz .

Společnost Czech On Line, a. s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995.

V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem. V současné době tvoří tým Czech On Line a.s. 160 zaměstnanců. Zákazníkům poskytuje služby pod dvěma značkami Jet2Web Czech Republic a VOLNÝ.

 www.jet2web.cz

Článek ze dne 20. srpna 2002 - úterý