logo itpoint.cz

Kapsch na výstavě CeBIT 2002

Společnost Kapsch AG se na výstavě CeBIT 2002 (hala 27, stánek D06) představuje v nové podobě.

Moto společnosti zní : "Kapsch - jednička v komunikaci ve sjednocujícím se digitálním světě". Společnost Kapsch se chce prezentovat jako evropská inovační a komunikační jednička. Díky dokonalým technologiím, inovačnímu úsilí, kvalitním zaměstnancům a tradičně profesionálním a kvalitním výrobkům od firmy Kapsch AG se toto moto naplňuje.

S prostorem více než 1000 čtverečních metrů je společnost Kapsch AG na výstavě CeBIT největším rakouským vystavovatelem. Připomínáme, že CeBIT 2002 se uskuteční v Hanoveru od 13. do 20. března 2002. Společnost za tímto účelem upravila řešení svého stánku tak, aby vyhovovalo velké výstavní ploše. Stánek je vystavěn tak, aby se v něm mohly novým způsobem představit různé produkty a služby firmy Kapsch AG.

K atraktivitě stánku přispívá "Ostrov bohatství" s živými šest a půl metru vysokými stromy a také umělecky ztvárněný "přátelský" internetový motiv.Nový styl prezentace firmy je odrazem změn ve struktuře společnosti Kapsch Group. Kapsch Group je od počátku letošního roku organizována do několika firem. Hlavním cílem tohoto rozdělení je dosáhnout toho, aby se firma Kapsch mohla soustředit na jednotlivé klíčové oblasti svého podnikání. Díky novému uspořádání společnosti může firma Kapsch využívat výhod flexibilního divizního uspořádání a skupinové struktury, jakou mají velké mezinárodní společnosti. V rámci společnosti Kapsch Group jsou jednotlivé firmy zcela nezávislé. Díky tomu je dosaženo posílení pozice firmy na trhu a firma je také flexibilnější v reakcích na tržní změny.

Firma Kapsch Group se nyní skládá z těchto firem :

Všechny tyto společnosti mají v rámci skupiny Kapsch Group společnou ještě jednu věc - značku.

Společnost Kapsch Group má svoji strategii jedné společné značky na základě sloganu - "Jednička v komunikaci ve sjednocujícím se digitálním světě." Mimo to došlo na základě reorganizace firmy na počátku roku k vytvoření nového loga a k aktualizaci firemních CD, které je jednotné pro všechny firmy skupiny.

V každé oblasti svého podnikání nabízí společnost Kapsch vždy kompletní řešení, ať už se jedná o různé nástroje a aplikace pro malé firmy nebo o kompletní integrační služby a řešení pro mezinárodní korporace. Technologická inovace, kvalitní zaměstnanci a tradičně perfektní zpracování výrobků a služeb jsou zárukou budoucího rozvoje firmy.

Společnosti ze skupiny Kapsch Group na výstavě CeBIT

Kapsch BusinessCom je předním rakouským integrátorem pro datové a hlasové služby. Díky cílené růstové politice se firmě podařilo dosáhnout značného rozšíření svého produktového portfolia. Firma se zaměřuje na používání moderních technologií ve prospěch zákanzíků. Jedním z mnoha příkladů silného postavení firmy Kapsch na tomto trhu jsou multimediální kontaktní centra, která zajišťují zákazníkům nejlepší a nejkvalitnější služby v oblasti konektivity.

Společnost Kapsch BusinessCom poskytuje řešení v oblasti IT a telekomunikací pro společnosti různé velikosti a typu. Mezi hlavní služby patří: datová řešení, řešení pro práci s jazyky a komunikační infrastruktura ke koncovým aplikacím pro velké firmy. Zákazníci firmy mají přístup k řešením, která jsou šitá přímo na míru jejich vlastním potřebám. Produkty od světoznámých výrobců (Nortel, Cisco, Ericsson, Enterasys, atp.) spolu s perfektními integračními a organizačními službami firmy Kapsch představují skvělá řešení pro zákazníky. Mimo to firma nabízí také datová a hlasová řešení (spínače, směrovače, telefonní systémy s i bez VoIP), dále řešení pro správu telefonických center, CRM a e-CRM řešení a další systémy pro kompletní zajištění zákaznických služeb.

Kapsch CarrierCom je předním poskytovatelem telekomunikačních řešení a systémů. Dodávaná řešení pocházejí od různých světoznámých výrobců (Nortel Networks, Marconi). Firma poskytuje své služby také v oblasti produktů a řešení pro optický přenos dat, mobilních sítí GSM/GPRS/UMTS, dále software pro bankomaty (ATM), Frame Relay či IP. Společnost Kapsch CarrierCom chce být poskytovatelem služeb síťovým operátorům ve střední Evropě, který není závislý na výrobci komponent. Firma představuje díky svým mnohaletým zkušenostem prvotřídní společnost pro poskytování nejlepších síťových služeb. Mezi dlouholeté zákazníky firmy Kapsch patří společnosti : Infigate, Global One, KPNQwest, Worldcom, Jet2Web Telekom, Jet2Web Mobilkom, Jet2Web Datakom, UTA Telekom, Wienstrom-Telekommunikation, Matav, Austrian Airlines Gruppe, Informationstechnologie-Austria, Bank Austria Gruppe, UPC-Telekabel a Austro-Control.

Kapsch TrafficCom je přední firmou zabývající se vývojem inteligentních komunikačních řešení pomocí vlastního systému řízení přenosu (Traffic Control Systems). Tato řešení poskytují kompletní správu přenosu dat ve snadném a bezpečném balení. Telematické systémy od firmy Kapsch, která jsou šitá na míru potřebám jednotlivých zákazníků zahrnují: přenosová telematická řešení, systémy pro výběr poplatků, inteligentní komunikační systémy pro silnice a železnice (GSM-R radiové železniční systémy). Tyto kvalitní produkty získaly firmě Kapsch TrafficCom pozici jedničky na tomto segmentu trhu v celosvětovém měřítku. Vysoce kvalitní systémy pro výběr polatků od firmy Kapsch již fungují ve 28 zemích. Jsou to mimo jiné: Rakousko, Švédsko, Velká Británie, Francie, Španělsko, řecko, Německo, Rusko, Jižní Afrika, Chile, Argentina, Austrálie, Malajsie, Jižní Korea a Čína. Firma Kapsch již po několik let dosahuje pozoruhodných výsledků. Na celém světě je značka Kapsch známá jako poskytovatel inteligentních telematických řešení s kvalitními službami podloženými dlouholetými zkušenostmi.

Na výstavě CeBIT 2002 najdete firmu Kapsch v hale 27 na stánku D06.

 www.kapsch.cz

Článek ze dne 13. března 2002 - středa