logo itpoint.cz

Konferenční hovory od Contactelu - obchod po celém světě s novou hlasovou službou

Contactel uvádí na trh novou nabídku v oblasti hlasových služeb - konferenční hovory. Tato služba umožňuje pořádat konferenční hovory s účastníky z celého světa prostřednictvím bezplatných telefonních čísel typu 0800.

Tato služba umožňuje zákazníkům Contactelu pořádat konferenční hovory s účastníky z celého světa prostřednictvím bezplatných telefonních čísel typu 0800. Jedná se o velmi efektivní a pohodlný způsob komunikace mezi vzdálenými subjekty, který šetří všem účastníkům peníze na cestovní výlohy. Navíc budou zákazníci Contactelu schopni nabídnout svým klientům, obchodním partnerům a zaměstnancům efektivnější způsob společných jednání.

"Konferenční hovory jsou výsledkem dennodenního tlaku na efektivitu práce a úsporu času. Čas je stále více chápán jako vzácný zdroj, se kterým musíme nakládat maximálně hospodárně - zejména pokud jednání probíhají mimo naše pracoviště," říká Jette Kruhoeffer, obchodní ředitelka společnosti Contactel.

Ačkoliv pořádání konferenčních hovorů není na českém trhu ničím novým, nabídka Contactelu je unikátní hned z několika důvodů :

 www.contactel.cz

Článek ze dne 26. dubna 2002 - pátek