logo itpoint.cz

KPNQwest/GTS nahradí Český Telecom u obchodního řetězce hypermarketů INTERSPAR

Společnost zvítězila mezi pěti operátory ve dvoukolovém výběrovém řízení na poskytovatele hlasových služeb, dosud zajišťovala pro firmu SPAR Česká obchodní společnost vysokorychlostní internetové připojení a datové služby pro 12 hypermarketů řetězce INTERSPAR, skladové prostory v Praze a budoucí centrálu Europark Praha.

Společnost KPNQwest/GTS nahradí u obchodního řetězce hypermarketů INTERSPAR dosavadního poskytovatele telekomunikačních služeb Český Telecom. KPNQwest/GTS zvítězila mezi pěti operátory ve dvoukolovém výběrovém řízení na poskytovatele hlasových služeb. Dosud společnost KPNQwest/GTS zajišťovala pro firmu SPAR Česká obchodní společnost vysokorychlostní internetové připojení a datové služby pro 12 hypermarketů řetězce INTERSPAR, skladové prostory v Praze a budoucí centrálu Europark Praha.

"Neustále zvyšujeme nároky na naše dodavatele," řekl Martin Přibyl, vedoucí oddělení informatiky ze společnosti SPAR. "Pro další expanzi na českém trhu proto volíme partnery, kteří s námi udrží krok," dodal. Kromě pružnosti v nabídkovém řízení, kvality služeb a flexibility zákaznického servisu museli operátoři prokázat rovněž efektivnost své nabídky. Využitím služby Team Link vybraného operátora ušetří SPAR na hovorném mezi jednotlivými pobočkami řetězce.

Původní firma SPAR byla založena v roce 1932 v Holandsku jako dobrovolné sdružení několika velko- a maloobchodníků ke koordinaci společných aktivit. Postupně se rozrostla do dalších států a dnes je SPAR největším dobrovolným řetězcem zastoupeným ve 32 zemích. Rakouský koncern SPAR zahájil své aktivity v České republice v březnu roku 1992. Pod novým názvem SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. provozuje v České republice zatím 12 hypermarketů.

GTS a KPNQwest, které od května letošního roku vytvořily jeden provozní celek, jsou v ČR největším alternativním operátorem poskytujícím komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb.

 www.gtsgroup.cz

Článek ze dne 19. června 2002 - středa