logo itpoint.cz

Maďarský operátor Pannon GSM vybral společnost Nokia pro dodávku řešení MMS

Maďarský mobilní operátor Pannon GSM podepsal smlouvu se společností Nokia na dodávku kompletního systému multimediálních zpráv (MMS) pro jeho síť GSM. Řešení MMS společnosti Nokia umožňuje uživatelům mobilních telefonů s podporou technologie MMS posílat a přijímat zprávy spojující text, fotografie, obrázky a zvuk.

Maďarský mobilní operátor Pannon GSM podepsal smlouvu se společností Nokia na dodávku kompletního systému multimediálních zpráv (MMS) pro jeho síť GSM. Řešení MMS společnosti Nokia umožňuje uživatelům mobilních telefonů s podporou technologie MMS posílat a přijímat zprávy spojující text, fotografie, obrázky a zvuk. Z telefonů podporujících MMS je také možné posílat multimediální zprávy přímo na emailové adresy.

"Pannon GSM s potěšením dále posiluje spolupráci se společností Nokia. Věříme, že nám technologie MMS umožní nabízet zákazníkům nové, moderní multimediální služby," řekl Björn Flakstad, generální ředitel společnosti Pannon GSM.

"Jsme rádi, že dodáváme řešení Nokia MMS společnosti Pannon GSM. Naše řešení přinese zákazníkům sítě Pannon GSM výhody nejnovějších produktů a služeb, které nás ještě více přibližují k další generaci mobilní komunikace," řekl Thomas Högberg, Senior Account Manager společnosti Nokia Networks v Maďarsku.

 www.nokia.cz

Článek ze dne 19. srpna 2002 - pondělí