logo itpoint.cz

Mafie dala důvěru Contactelu

Contactel, vedoucí provozovatel telekomunikačních služeb a řešení, poskytuje služby společnosti Illusion Softworks, která je tvůrcem světově proslulé počítačové hry Mafia. Contactel pro společnost Illusion Softworks zajistil datové propojení poboček prostřednictvím služby IP Private Network.

Contactel, vedoucí provozovatel telekomunikačních služeb a řešení, poskytuje služby společnosti Illusion Softworks, která je tvůrcem světově proslulé počítačové hry Mafia.

Contactel pro společnost Illusion Softworks zajistil datové propojení poboček prostřednictvím služby IP Private Network. Díky této službě budou pracovníci Illusion Softworks schopni vytvářet virtuální týmy. Naprostou samozřejmostí je maximální bezpečnost přenosu dat.

"Vývoj nové hry je komplikovaná záležitost, která zahrnuje přenos velkých objemů dat jak mezi tvůrci navzájem, tak mezi tvůrci a zahraničním vydavatelem," řekl Petr Vochozka, generální ředitel společnosti Illusion Softworks. "Díky stoupající kvalitě zpracování her navíc nároky na datové přenosy rapidně a neúprosně rostou. Kapacita našeho tehdejšího řešení již nedostačovala, a proto jsme zvolili službu IP Private Network od Contactelu, které naše požadavky s rezervou splňuje."

"Jsme rádi, že jsme získali důvěru Mafie a budeme dělat všechno proto, abychom ji nezklamali, protože upadnout v nemilost Mafie se skutečně nevyplácí," uvedl Bohumil Mazač, Business Services Director společnosti Contactel.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 18. prosince 2002 - středa