logo itpoint.cz

Mincovní telefony a přečíslování

V noci z 21. na 22. září 2002 dojde k plošnému přečíslování telefonních stanic v celé České republice. Přečíslování se větší či menší měrou dotkne všech uživatelů telekomunikačních služeb, o čem se však ale příliš nehovoří, je vliv přečíslování na mincovní telefonní přístroje.

V noci z 21. na 22. září 2002 dojde k plošnému přečíslování telefonních stanic v celé České republice. Toto přečíslování se bude týkat čísel telefonních stanic všech operátorů poskytujících veřejnou telefonní službu, jak v pevné, tak v mobilní síti.

Přečíslování se větší či menší měrou dotkne všech uživatelů telekomunikačních služeb, například změnami v osobních telefonních seznamech či úpravami firemních dokumentů. O čem se příliš nehovoří je vliv přečíslování na provoz většiny mincovních telefonních přístrojů.

Mincovní telefony samozřejmě i nadále budou plnit svou základní funkci, pouze jejich majitelé spláčou nad výdělkem. Důvodem bude například účtování meziměstských hovorů jako místních či účtování audiotextových služeb, tj. současných telefonních čísel začínajících 0906 … … , jako místních hovorů.

Majitelé mincovních telefonů však nemusí zoufat. Elegantní řešení nabízí servisní středisko společnosti Setos s. r.o. - většinu typů mincovních telefonů Vám naprogramují k Vaši plné spokojenosti.

Bližší informace získáte telefonicky na číslech 02/410 216 76 nebo 0732/223 300 případně osobně každý den od 09:00 do 18:00 hod. na adrese Modřanská 80, Praha 4.

 www.setos.cz

Článek ze dne 26. července 2002 - pátek