logo itpoint.cz

MMD pracuje pro společnost Aliatel

Společnost MMD zvítězila ve výběrovém řízení, kterého se během února 2002 zúčastnily čtyři agentury. Aliatel během své existence spolupracoval s agenturami Ewing PR, Fabrika a Botticelli.

Pražská pobočka Mmd, přední firmy poskytující konzultační služby v oblasti Public Relations získala nového klienta - společnost Aliatel. Mmd zvítězila ve výběrovém řízení, kterého se během února 2002 zúčastnily čtyři agentury. Aliatel během své existence spolupracoval s agenturami Ewing PR, Fabrika a Botticelli.

Od března 2002 se tak Mmd stala komunikačním partnerem předního alternativního telekomunikačního operátora na českém trhu, který nabízí koplexní nabídku telefonních, datových a internetových služeb. Mmd bude dále rozvíjet značku Aliatel prostřednictvím široce koncipované mediální kampaně zaměřené na přední české deníky, ekonomické publikace i specializované časopisy orientované na telekomunikace. Služby poskytované agenturou Mmd zahrnují kromě vztahů s médii také vztahy s investory a monitorování a analýzu médií.

"Při výběru PR agentury jsme hledali takového partnera, který bude vyznávat stejné zásady firemní komunikace jako my, dokáže předložit ucelenou a dlouhodobou strategii PR, a má zkušenosti s prací pro klienty v oblasti telekomunikací. Mmd všem těmto požadavkům vyhovělo na sto procent, takže výběr byl jednoznačný," říká Martina Kemrová, PR manažerka Aliatelu.

Jan Šimůnek, ředitel pražské pobočky agentury Mmd uvádí : "Je pro nás ctí, že si nás za partnera v oblati PR vybral přední alternativní operátor v České republice. Potvrzuje to fakt, že agentura Mmd má již tradičně silný tým odborníků na komunikaci v oblasti IT a telekomunikací, který v současné době pracuje pro přední hráče na trhu, jako např. Intel, IBM a Nokia."

Milan Deutsch, Client Services Director zodpovědný za vedení týmu a telekomunikací k tomu dodává : "Jako komunikační konzultant společnosti Aliatel můžeme zúročit naše dlouholeté zkušenosti v oboru IT a telekomunikací. Naším cílem bude dále upevnit pozici společnosti Aliatel na bouřlivém a rychle se měnícím telekomunikačním trhu ČR a výrazně tak přispět k rozvoji našeho klienta a uspět tak v silné konkurenci."

Agentura Mmd CEE je jednou z největsích konzultačních PR agentur působící ve střední a východní Everopě. Agentura nabízí své služby v Praze, Varšavě, Budapešti, Moskvě, Bratislavě, Istanbulu, Bukurešti, Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Makedonii, Slovinsku a na Ukrajině.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 9. dubna 2002 - úterý