logo itpoint.cz

Modrý hlas Českých Radiokomunikací

Společnost nyní vstupuje na český telekomunikační trh i v oblasti hlasových služeb - BlueTone Voice a kompletuje svou nabídku do uceleného balíčku s názvem BlueTone, který zahrnuje komplexní služby datové, internetové a hlasové ...

České Radiokomunikace důsledně naplňují svoji dlouhodobou strategii stát se plnohodnotným telekomunikačním operátorem se silnou orientací na zákazníka. Na telekomunikační trh vstoupily nejprve s novým řešením v oblasti internetu s názvem BlueTone Internet a nyní i v oblasti hlasových služeb - BlueTone Voice. ČRa, a.s. tak kompletují svoji nabídku do uceleného balíčku s názvem BlueTone, který zahrnuje komplexní služby datové, internetové a hlasové.

Spolehlivost nově nabízených hlasových služeb je garantována nejen kvalitní technologií veřejného spojovacího systému ale i profesionální přístupem k potřebám zákazníků. Tento fakt spolu se stabilní a technologicky vyspělou infrastrukturou, založenou na vlastní páteřní síti, zaručuje zákazníkovi kvalitní a spolehlivé řešení. Samozřejmostí je široké portfolio nabízených služeb a vysoká flexibilita.

Připravovanými službami BlueTone Voice jsou Office Voice, Economy Voice, Voice over IP a VPN.

Široké portfolio hlasových služeb by mělo uspokojit všechny zájemce o profesionální telekomunikační služby ČRa, a.s. Malé a střední firmy i velké společnosti, business centra a v neposlední řadě i státní správu a samosprávu.

 www.cra.cz

Článek ze dne 8. října 2002 - úterý