logo itpoint.cz

Nakupovat v prodejně Telepoint je možné také on-line

Inovovanou verzi svého internetového obchodu Telepoint on-line zpřístupnil Český Telecom na adrese www.telepoint.cz. Prostřednictvím on-line obchodu mohou zákazníci společnosti zakoupit téměř všechno zboží a služby, které běžně nabízejí "kamenné" prodejny sítě Telepoint. K hitům tzv.Vánoční kolekce Českého Telecomu patří Pohodlnější volání (slevy až 1000 Kč na bezšňůrové telefony), Pamlsek pro konzumenty internetu (zvýhodněný balíček ISDN Sprint) nebo Nová příchuť Memoboxu (nové služby a funkce).

Inovovanou verzi svého internetového obchodu TELEPOINT ON LINE zpřístupnil ČESKÝ TELECOM, a.s., na adrese www.telepoint.cz. Prostřednictvím on-line obchodu mohou zákazníci společnosti zakoupit téměř všechno zboží a služby, které běžně nabízejí "kamenné" prodejny sítě TELEPOINT. K hitům tzv. Vánoční kolekce ČESKÉHO TELECOMU patří Pohodlnější volání (slevy až 1000 Kč na bezšňůrové telefony), Pamlsek pro konzumenty internetu (zvýhodněný balíček ISDN Sprint) nebo Nová příchuť Memoboxu (nové služby a funkce).

Zboží, které si zákazníci ČESKÉHO TELECOMU prostřednictvím TELEPOINTu ON LINE zakoupí, jim společnost zašle poštou zdarma (zákazník neplatí poštovné) na dobírku po celém území České republiky. Převzít si jej mohou rovněž osobně na kterékoli z prodejen sítě TELEPOINT. Obvyklá lhůta pro dodání objednaného zboží jsou 4 pracovní dny od obdržení objednávky.

TELEPOINT ON LINE je v provozu od května tohoto roku a za tuto dobu stránky navštívilo téměř 95 000 zákazníků. "Po zkušenostech z předchozích měsíců očekáváme, že zájem o nakupování v našem internetovém obchodě dále poroste. Zásadně jsme rozšířili portfolio produktů, které si naši zákazníci mohou tímto způsobem pohodlně objednávat. Celou nabídku samozřejmě operativně obměňujeme," uvedl Vít Samek, výkonný ředitel pro spotřebitelský segment ČESKÉHO TELECOMU.

Vánoční nabídku koncových zařízení najdete na http://www.telepoint.cz/katalog.php?kat_id=9

 www.telecom.cz

Článek ze dne 13. prosince 2002 - pátek