logo itpoint.cz

Nejdynamičtější firmou je eTel - v žebříčku Top 50 se umístila na prvním místě

Podle průzkumu společnosti Deloitte & Touche se eTel Group již třetí rok umístila v první padesátce nejdynamičtějších firem. Program Technology Fast 50 vyhodnocuje a zařazuje nejdynamičtěji rostoucí společnosti v Severním Irsku a Irské republice. Společnost Deloitte & Touche tento seznam sestavila na základě procentuálního růstu obratu od roku 1999 do 2001.

Společnost eTel Group, přední alternativní poskytovatel telekomunikačních služeb ve střední Evropě, dnes oznámila, že se v prestižním žebříčku Technology Fast 50, sestaveném společností Deloitte & Touche, umístila na prvním místě. Do seznamu firem podnikající v oblasti technologií a komunikací, které zaznamenaly nejrychlejší růst, se společnost eTel Group dostala již třetí rok za sebou, přičemž minulý rok se umístila jako sedmá.

Program Technology Fast 50 vyhodnocuje a zařazuje nejdynamičtěji rostoucí společnosti v Severním Irsku a Irské republice. Společnost Deloitte & Touche tento seznam sestavila na základě procentuálního růstu obratu od roku 1999 do 2001. Za toto období zaznamenala eTel Group celkový růst v tržbách ve výši 1173%. Seznam byl zveřejněn dnes ráno v Dublinu.

K nejvyššímu ocenění své firmy se vyslovil Seán Melly, zakladatel a generální ředitel eTel Group : "Pro společnost eTel Group je první místo v hodnocení Deloitte & Touche Technology Fast 50 obrovským úspěchem, vždyť telekomunikace jsou dnes oblastí velmi tvrdého konkurenčního boje. Nám se tohoto vyznamenání dostalo ke konci roku, jenž byl pro eTel z hlediska nepřetržitého růstu a rozvoje klíčový. Událostí, které mají pro naši firmu velký význam, se totiž v roce 2002 odehrála celá řada. Patří k nim například plnohodnotná telekomunikační licence, která byla udělena pobočkám eTel v Polsku a v Maďarsku. V dubnu společnost eTel zahájila provoz mezinárodního střediska pro síťové operace iNOC (International Network Operations Centre) ve Frankfurtu. V červenci tohoto roku provedla společnost eTel akvizici rakouské sekce firmy Telefonica. Společnost eTel dále posílila své postavení tím, že na klíčové pozice přijala celou řadu nových zaměstnanců".

Seán Melly dále dodává: "Ve svém souhrnu to byl pro společnost eTel skvělý rok a pozici, kterou si eTel jako přední alternativní poskytovatel podnikových telekomunikačních služeb ve střední Evropě vydobyl, první místo v žebříčku Technology Fast 50 společnosti Deloitte & Touche ještě posiluje".

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 29. listopadu 2002 - pátek