logo itpoint.cz

Net Master má nového generálního ředitele

Společnost Net Master, český alternativní operátor v oblasti předplacených telefonních služeb, jmenovala Jana Štípka generálním ředitelem. V této pozici bude Jan Štípek zodpovědný za celkové řízení společnosti, zejména pak za koordinaci jejích marketingových a obchodních aktivit.

Společnost Net Master, český alternativní operátor v oblasti předplacených telefonních služeb, jmenovala Jana Štípka (30 let) generálním ředitelem. V této pozici bude Jan Štípek zodpovědný za celkové řízení společnosti, zejména pak za koordinaci jejích marketingových a obchodních aktivit. Mezi jeho první hlavní úkoly bude patřit posílení a upevnění vedoucí pozice společnosti na trhu poskytovatelů předplacených telefonních služeb v České republice.

Jan Štípek přišel do společnosti Net Master z české pobočky internetové komunikační společnosti Tiscali (dříve World Online), kde působil dva roky na pozici ředitele B2B úseku. Předtím zastával po dobu jednoho roku funkci obchodního a marketingového ředitele ve společnosti World Online. Společnost World Online vstoupila na český trh v srpnu roku 1999 prostřednictvím akvizice lokální firmy CZCOM, na jejímž založení se Jan Štípek v lednu roku 1996 podílel a kde působil na pozici regionálního obchodního manažera. Jan Štípek je absolventem Českého vysokého učení technického v Praze, fakulty elektrotechnické.

Jan Štípek vidí svůj nový post u společnosti Net Master jako příležitost budovat na jejím dosavadním úspěchu, kterého společnost dosáhla v oblasti poskytování předplacených telefonních služeb pod obchodní značkou Smartcall. "Obchodní a marketingové aktivity společnosti Net Master byly doposud zaměřeny zejména na podporu a distribuci předplacených telefonních služeb pro volání z České republiky do zahraničí. Za jeden ze svých hlavních úkolů považuji rozšíření stávajícího portfolia telekomunikačních služeb společnosti Net Master o nové produkty, které posílí povědomí o značce Smartcall rovněž mezi širokou českou veřejností," uvedl Jan Štípek.

Jan Štípek rád cestuje a ve svém volném čase se věnuje fotografování, filmu a jízdě na snowboardu.

Společnost Net Master s.r.o. (Net Master) byla založena v květnu 1999. V září 1999 začala společnost na základě generálního povolení GP22/1999 vydaného Českým telekomunikačním úřadem nabízet první řešení založená na technologii VoIP a dle osvědčení o registraci č. 519/610 zahájila poskytování předplacených služeb hlasové komunikace prostřednictvím sítě internet, a to po vlastním datovém okruhu z New Yorku a na vlastní softwarové a hardwarové platformě postavené na technologii Dialogic.

V květnu 2000 zahájila společnost Net Master provoz své vlastní telekomunikační sítě s cílem stát se největším českým alternativním operátorem v oblasti předplacených telefonních služeb. S využitím nejmodernějších technologií, promyšlených investic, citlivého finančního plánování a významných strategických partnerství se společnosti Net Master podařilo vybudovat jednu z nejrozsáhlejších a cenově nejefektivnějších telekomunikačních sítí na trhu, díky čemuž může garantovat optimální kvalitu a cenově velmi výhodné sazby všech hovorů uskutečněných jejím prostřednictvím.

V rámci své sítě nabízí společnost Net Master pod obchodní značkou Smartcall úplné portfolio progresivních telekomunikačních produktů, mezi nimiž jsou zastoupeny předplacené telefonní karty pro mezinárodní hovory a předplacené telefonní účty určené firmám i jednotlivcům. V portfoliu Smartcall nechybí ani celá řada doplňkových telekomunikačních služeb. Společnost Net Master nabízí také velkoobchodní služby pro další poskytovatele telekomunikačních služeb.

Předplacené služby Smartcall umožňují přístup téměř do každé destinace světa a současně nabízejí jednoduché použití a velmi výhodné mezinárodní tarify. Zákazníci služeb Smartcall se navíc mohou kdykoliv spolehnout na nejlepší kvalitu hovorů, spolehlivost sítě či výjimečnou zákaznickou podporu. Telekomunikační síť Smartcall je přístupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to prostřednictvím přístupových čísel na území celé České republiky.

V květnu 2001 společnost Net Master rozšířila své portfolio služeb o předplacené karty Smartcall Universal určené pro volání ze zahraničí i České republiky do kterékoliv z více než 230 destinací celého světa a v červnu 2002 uvádí na trh zcela nový produkt - předplacené karty Smartcall Travel, které jsou určeny pro cenově výhodná volání ze zahraničí do České republiky a opačně.

www.netmaster.cz

Článek ze dne 3. července 2002 - středa