logo itpoint.cz

Nextra Czech Republic a Ogilvy Public Relations zahajují spolupráci

Ogilvy Public Relations se stala vítězem výběrového řízení na partnera v oblasti public relations pro telekomunikační společnost Nextra Czech Republic.

Dvoukolového výběrového řízení se zúčastnilo dalších osm agentur, z nichž do finálového kola postoupily celkem tři agentury.

"Vítěznou agenturu jsme vybírali pečlivě a s rozvahou. O vítězství Ogilvy PR rozhodla prokázaná orientace v oblasti telekomunikací, zkušenosti s public relations v tomto oboru a v neposlední řadě návrh komunikační strategie", uvádí Dušan Marat, produktový a marketingový ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o.

Dita Stejskalová, generální ředitelka Ogilvy Public Relations, k rozhodnutí uvedla, že ji velmi těší úspěch v náročném výběrovém řízení a dodala, že společnost NEXTRA Czech Republic se stala významným klientem v portfoliu firmy z oblasti telekomunikací a informačních technologií.

NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA. Ve svých aktivitách respektuje jedinečnost každé společnosti, analyzuje a navrhuje vždy optimální komunikační řešení s důrazem na individuální přístup k zákazníkovi. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu, jako jsou služby pro spolehlivé připojení k Internetu, hostování serverů a aplikací v datových centrech, řešení pro zabezpečení firemních dat, telekomunikační služby - kvalitní, levné telefonování a služby budování virtuálních privátních sítí - řešení pro vnitrofiremní komunikaci.

Ogilvy Public Relations je přední poradenskou společností působící v oblasti strategických komunikací a public relations. Je součástí celosvětové sítě Ogilvy Public Relations Worldwide (www.ogilvypr.com), která je nejrychleji rostoucí PR sítí na světě. V české republice je součástí Ogilvy Group Praha, kde s ostatními firmami skupiny poskytuje integrované poradenství v oblasti strategických komunikací. Ogilvy Public Relations je zakládajícím a aktivním členem Asociace public relations agentur APRA.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 26. února 2002 - úterý