logo itpoint.cz

NEXTRA Czech Republic a Oracle Czech uzavřeli strategické partnerství v České republice

Díky tomuto strategickému partnerství nabízí Nextra nový typ kompletních aplikačních služeb, které respektují potřebu zákaznické orientace a vychází z našich představ o nabídce kompletních komunikačních řešení. Zákazníci v České republice tak mohou nyní využívat mezinárodních zkušeností tak významných společností, jakými bezesporu Oracle i Telenor TBS jsou.

Mezinárodní spolupráci v oblasti e-business aplikací podepsali ve středu zástupci společností NEXTRA Czech Republic a Oracle Czech. Cílem spolupráce je naplnění konceptu "software jako služba", tedy maximální zjednodušení vztahu dodavatel - zákazník, eliminace investičních nákladů a velmi rychlé zprovoznění systému.

"Chceme, aby i zákazníci v České republice mohli využívat mezinárodních zkušeností tak významných společností, jakými bezesporu Oracle i Telenor TBS jsou," říká Michal Knor, ředitel strategického rozvoje NEXTRA Czech Republic. "Díky tomuto strategickému partnerství nabídneme nový typ kompletních aplikačních služeb, které respektují potřebu zákaznické orientace a vychází z našich představ o nabídce kompletních komunikačních řešení," dodává Knor.

NEXTRA Czech Republic společně s Oracle Czech nabízí v tuto chvíli následující tři služby :

Uvedená aplikační řešení společnosti NEXTRA Czech Republic jsou určena k plnému nahrazení stávajících interních informačních systémů firem a zahrnují nadstandardní komfort služeb outsorcovaných IS. Navíc poskytnutí a správa všech komponentů včetně softwarových a hardwarových prostředků je k dispozici jak ve formě centralizovaných hostingových prvků, tak ve formě individuální specifické architektury, postavené na klíč danému zákazníkovi.

 www.nextra.cz

Článek ze dne 29. listopadu 2002 - pátek