logo itpoint.cz

NEXTRA Czech Republic poskytuje služby pro DPD

Na základě vzájemné dohody NEXTRA propojí jednotlivé pobočky společností Direct Parcel Distribution v České republice a na Slovensku virtuální privátní sítí.

NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, uzavřela smlouvu se společností Direct Parcel Distribution (DPD). Na základě vzájemné dohody NEXTRA propojí jednotlivé pobočky firmy DPD v České republice a na Slovensku virtuální privátní sítí (VPN).

"Skutečnost, že si firma Direct Parcel Distribution vybrala jako dodavatele telekomunikačních služeb právě naši společnost, nás velmi těší. Jde o důkaz toho, že jdeme správnou cestou a že jsme schopni kvalitou nabízených služeb uspět i ve vysoce konkurenčním prostředí telekomunikačních operátorů," uvedl obchodní ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic Petr Štros a dodal : "Našim klientům totiž garantujeme nadstandardní úroveň realizace služeb, vysokou kvalitu a spolehlivost a především profesionální partnerský přístup."

Na základě uzavřené smlouvy propojí NEXTRA prostřednictvím virtuální privátní sítě s konektivitou až 256 kbps celkem 12 poboček firmy DPD. Jedenáct z nich je v České republice a jedna na Slovensku. "Společnost NEXTRA jsme si vybrali především pro její schopnost přizpůsobit se našim individuálním požadavkům a také z důvodu garantované kvality poskytovaných služeb," komentoval výběr dodavatele telekomunikačních služeb Alexander Boss, generální ředitel společnosti DPD.

Mezi zákazníky společnosti NEXTRA Czech Republic patří například Škoda Auto, a.s., Česká pošta, a.s., Radiomobil, a.s., Český mobil, a.s., ČSOB, a.s., Raiffeisen Bank, a.s., Třinecké železárny, a.s., Korado, a.s., Zoner Software, s.r.o., Kappa People, a.s., a také okresní úřady a střední školy ve většině okresních měst.

 www.nextra.cz

Článek ze dne 18. června 2002 - úterý