logo itpoint.cz

NEXTRA Czech Republic přichází s novou akcí

Pokud si noví zákazníci pořídí v období od 14. 5. do 30. 6. 2002 připojení k Internetu o rychlosti 64 kbps nebo 128 kbps, získají jako bonus jeden měsíc zdarma. Pořídí-li si pevné připojení k Internetu rychlostí 256 kbps a výše, získají při podpisu smlouvy digitální fotoaparát.

NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, přichází na trh s novou prodejní akcí. V období od 14. 5. do 30. 6. 2002 bude možné pořídit připojení k Internetu prostřednictvím společnosti NEXTRA za zvýhodněných podmínek.

Předmětem zvýhodněně nabídky služeb z produktového portfolia firmy NEXTRA je jakékoliv pevné připojení k Internetu. Pokud si noví zákazníci pořídí v období od 14. 5. do 30. 6. 2002 připojení k Internetu o rychlosti 64 kbps nebo 128 kbps, získají jako bonus jeden měsíc zdarma. Pořídí-li si pevné připojení k Internetu rychlostí 256 kbps a výše, získají při podpisu smlouvy digitální fotoaparát.

"Široká nabídka služeb v této zvýhodněné akci přináší novým klientům připojení k Internetu jak prostřednictvím optických vláken službou NEXTRA Route, tak prostřednictvím bezdrátových technologií NEXTRA Nextlink" doplnil Petr Štros, obchodní ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o.

Zvýhodněná cenová nabídka je časově omezená a vztahuje se pouze na nové smlouvy na pevná připojení k Internetu uzavřené na dobu 12ti měsíců od data podepsání smlouvy.

 www.nextra.cz

Článek ze dne 15. května 2002 - středa