logo itpoint.cz

Nextra nabízí profesionální housing v nových prostorách s kapacitou připojení 1 Gbps

Díky novému centru, které plně vyhovuje standardu pro telekomunikační zařízení ETS 300 019 - 1 - 3 Class 3.1, bude NEXTRA nabízet ještě kvalitnější a profesionálnější housingové služby.

NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, úspěšně dokončila přemístění svého druhého centrálního bodu do nově otevřeného housingového centra v Praze. Díky novému centru, které plně vyhovuje standardu pro telekomunikační zařízení ETS 300 019 - 1 - 3 Class 3.1, bude NEXTRA nabízet ještě kvalitnější a profesionálnější housingové služby.

"Nový centrální bod je připojen do sítě sdružení poskytovatelů internetových služeb NIX rychlostí 1 Gbps," uvedl Dušan Marat, produktový a marketingový ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o. "Navýšení kapacity připojení do sítě NIX na 1 Gbps řeší budoucí potřeby českého internetu a vhodně doplňuje mezinárodní páteřní síť společnosti NEXTRA , která disponuje přímým připojením na hlavní evropské i americké peeringové uzly," dodal.

Díky trojúhelníkové topologii své sítě zajišťuje společnost NEXTRA plně redundantní propojení nejen na celém území České republiky, ale i v zahraničí. Dosažitelnost je zajišťována aplikováním zdvojených přípojných tras do uzlu NIX a plně redundantní topologií páteřní sítě s primární konektivitou.

 www.nextra.cz

Článek ze dne 16. dubna 2002 - úterý